Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Koszos a cicám füle, hogy...

Koszos a cicám füle, hogy tisztítsam, mivel?

Figyelt kérdés
Belül egész fekete, de nem hagyja hogy fülpiszkálóval óvatosan tisztogassam neki.
2010. febr. 25. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Kamillás vattával, vattakoronggal csináld. Egyrészt langyos és nedves törölgetés hatásosabb, és nem olyan kellemetlen neki, akár a fülpucoló vattáját is benedvesíthetnéd.
2010. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem a fültisztító vált be pedig.. igaz, utcáról összeszedett kiscica volt, aki örült, hogy melegben aludhat, így fel sem ébredt közben.

Mondjuk a nagymacskám biztos nem hagyta volna ezt, de neki nem is takarítottam, kinti cica volt, és a mcskák különben is tudnak nyalakodni - valamennyi kosz meg szerintem természetes egy kinti állatnál.

2010. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez tök benti cica :) köszi a tippet,akkor megyek kamilláért :)
2010. febr. 25. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki se engeded?
2010. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy koszos? Nem lehet, hogy atkás? Lehet, hogy érdemes lenne megmutatni állatorvosnak.
2010. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
állatorvos a héten látta, és nem szólt érte- én meg elfelejtettem megkérdezni, annyi mindenről volt szó.
2010. febr. 25. 17:47
 7/10 A kérdező kommentje:
nem engedem ki egyébként soha, ő abszolút lakáscica, meg egybként is a hatodikon lakunk. ja, és szőre sincs :)
2010. febr. 25. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Az nem kosz, hanem fülatka. Tisztítással nem irtható ki. Stronghold csepp roppant hatékony (bőrre kell csepegtetni).
2010. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön a fülatka jutott eszembe.Csak mrg kéne mutatni a dokinak!
2010. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, most próbáltam tisztogatni neki. egész rendesen sikerült a látható koszt kipucolni, de azért a mélyebb (még látható) részeken már nem hagyta. Viszont jól viselkedett közben, látszott, hogy azért jólesik neki, csak gondolom nagyon érzékeny ott bent a füle.
2010. febr. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!