Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tisztítsam, ha koszos...

Hogyan tisztítsam, ha koszos lesz?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy fekete adidas hátitáskát és a címkén volt hogy sehogyan sem lehet tisztitani...akkor mit csináljak ha koszos lesz? :/
2010. szept. 5. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen anyaga van?
2010. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb termékbe azért írnak bele ilyen hülyeségeket, hogyha netán tönkre menne tisztítás,vasalás stb során,nehogy rájuk lehessen verni.. ők megmondták, így nincs garancia.

Szerintem vagy kézzel öblítsd ki,úgy hogy óvatosan nyomkodod, és ne csavard ki,vidd kia szabadba/erkélyre,ahova nembaj ha odacsöpög,és hagyd megszáradni a maga tempójában.

vagy vidd el tisztítóba,ők tudni fogják mi a teendő:)

2010. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen táska, hát az anyaga ugyanolyan mint bármelyik más hátizsáknak...ezért sem értettem hogy miért nem lehet mosni

2010. szept. 5. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Tegyél sampont langyos vízbe és finoman nyomkodd ki. Utána akaszd ki a teraszra és hagyd megszáradni.


A cégek ezzel levédik magukat, hogy ha megsérülne mosás közben ne tudd a garanciát érvényesíteni, mondván: ők megmondták, hogy nem szabad mosni.


Természetesen langyos víztől semmi baja nem lesz, főleg, hogy gondolom varrott táska, nem ragasztott.

2010. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
simán bedobom őket a mosógépbe, csak a lényeg, hogy teli gép legyen, mert különben kopik az anyag a cetrizésnél
2010. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az első vagyok.

Még valami. Ha kimosod, nem lesz vízhatlan. Van egy impregnáló mosószer, dzsekire és táskára kiváló. Nem tudom, mi a neve. A Mountex-ben lehet kapni.

2010. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vizes ruhával,szivaccsal,körömkefével.

de nem kell elásztatni

2010. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!