Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anya cica a másik alom cicáit...

Anya cica a másik alom cicáit is gondozni akarja, hiába van ott az anyjuk, meg a sajátjait is oda akarja "költöztetni". Mit tegyek? A többi lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy nekünk most van két anya cicánk,3 nap különbséggel szültek és az a cicánk, amelyik később szült, állandóan menne a másik almot is gondozni, az se zavarja, hogy azoknak az anyjuk is bent van a helyükön és gondozza őket (emellett a sajátjait is rendesen gondozza). Sőt, ma már a sajátjait is át akarja hurcolni a másik alomhoz. Ezt miért csinálja? Mindkét anya első babái. A szoba két szélén vannak (az ágyunk mellett két oldalt). Engem nem zavarna, ha egy helyen lennének, csak a két anya cica és a pici babák nem férnének el, félő, hogy a kicsiket összenyomnák véletlenül. Hogy tudunk hatni erre a cicára, hogy ne csinálja? Mert ha megakadályozzuk pofozgat, meg nyafog, morog (arról nem is beszélek, hogy alapból ijesztő a tekintete :D ). A két anyacica amúgy bízik egymásba, meg szeretik egymást, köztük nincs gond, csak nem szeretném, ha a babáknak baja lenne. Van valakinek ilyennel kapcsolatba tapasztalata?
2015. máj. 23. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A macskák gyakran szívesen elfogadják egymás kölykeit, főleg, ha ők egyébként is bíznak egymásban. Hagyd őket, hagy neveljék fel őket együtt. A helyüket próbáld úgy átalakítani, hogy elférjenek. Mellesleg miért kell nektek ennyi kismacska? Miért nem ivartalanítottatok?
2015. máj. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is voltunk ilyen helyzetben! :)

Szofinak született 2 cicája és Brendának meg 3.

Nem is voltak jóba.Néha-néha összekaptak.

Aztán egymás után lettek meg a cicáik. Brenda fogta és elvitte magához Szofi cicáit is.Szofi sírt.Összevesztek.

Mivel nem verekedtek és nem is esett senkinek baja ezért bele sem avatkoztunk.

3 nappal később Szofi szoptatta mindegyiket.Aztán aki nem fért cicihez átment Brendához. :) Majd váltás. :)

Érdekes mert attól kezdve Brenda és Szofi barátok lettek.És a kiscicák meg olyanok voltak mint az édestesók. :))

2015. máj. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! Akkor holnap átalakítom a helyüket!

Azért, mert szeretjük őket és ezt a két almot szerettük volna, mert az előző alomból csak ezt a kettőt tudtam sajnos megmenteni, hiába a rengeteg állatorvoshoz rohangálás (hetekig jártam minddel, éjszakáztam velük, nagyon nehéz volt elfogadni, hogy nem tudtam mindet megmenteni) egy csúnya macskavírus elvitte őket, az anyjuk kinti cica volt és ő is eltűnt! Ezután természetesen ivartalanítva lesznek, meg majd a kölykök is, csak éppségbe nevelődjenek fel! Számítottam a kérdésre egyébként!

2015. máj. 23. 01:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk eddig is barátok voltak, az Uhuka nem is foglalkozik a Gyilkoska (a nevüket egy-egy jellemvonásuk után kapták :D ) kölykeivel, de Gyilkos meg megy az Uhuéhoz és a sajátjait kezdte el áthordani, Uhukához, de holnap átalakítom a helyet, hogy mind a két anya, meg a kölykök is elférjenek kényelmesen, aztán nevelhetik őket együtt! :) Köszönöm a válaszod. :)
2015. máj. 23. 01:55
 5/10 anonim ***** válasza:
képekeeeet! :)
2015. máj. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
IMADOM A CICAKAT :D
2015. máj. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédomnál volt az, hogy a két alomból csak egy cica maradt meg.

Naponta többször lopkodták azt a szerencsétlen kölyköt egymástól.

Hatalmas kandúr lett.

2015. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony egy nagyobb hely és mindenki boldog :) a Piciknek se árt ha több a hő és a tej :)Inkább ez legyen a gond mint verjék egymást.
2015. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az este átköltöztette a kölykeit a másik alomhoz, most boldogok, a nagyobb helyük is alakulóban van. :) Sajnos nem tudom, hogy kell képeket feltölteni ide, de ha valaki elmondjam nekem, nagyon szívesen teszek fel. :) Köszönöm mindenkinek a segítséget. :) Kedves 7-es válaszoló: Nálunk szerencsére lopkodásról szó sincs, a sajátját hurcolta át, nincs is köztük baj, ha úgy van, mind a ketten bent fekszenek a piciknél, békében. :) Aranyosak. :) Kicsit attól féltem, hogy azért csinálja, mert valamelyik anya beteg lett és ez az oka a jelenségnek, de akkor ezek szerint ez teljesen normális jelenség, így nem aggódom tovább. :)
2015. máj. 23. 09:06
 10/10 A kérdező kommentje:

Képek róluk. :) Remélem meg tudjátok nézni őket. :)


[link]


[link]

2015. máj. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!