Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a cica valoszinuleg megdogl...

Ha a cica valoszinuleg megdoglott hol keressem? (csaladi haz)

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eldugott helyeken. A macskák elrejtőznek, ha érzik a végüket. Lehet, meg se fogod találni.
2015. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A miénk a pincében volt.
2015. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Megnézed az olyan helyeket, ahol szeretett lenni, vagy átnézett az eldugott részeket. Mást nem tudsz tenni. Lehet, hogy a szomszédban, vagy valahol máshol van.


De azért nyitott szemmel járj, igazából bárhol lehet. Egyik macskánk a szénabála tetején pusztult el (ami ugye szem előtt van). De érdekes, mert hason feküdt, szokásos meditáló macskapózban...El se dőlt...Valaki ránézett azt hitte még él...elég morbid.

2015. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

tegnap a magas fűben feküdt , akkor még elhoztam onnan ivott 1 kis tejet majd tovább állt, a pincét még nem néztem köszi a tippet

kutyával kerestetem a fészernél jelzett,de az lehet nyest is amit érzett, még megnézem a ház mögött,de lehet tényleg a szomszédba átment :(

2015. máj. 29. 08:50
 5/11 Vivoo95 válasza:
A miénk hazajött lefeküdt a ház előtti lépcsőre és elpusztult
2015. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A miénk mellettem pusztult el.. Azt hittem hogy csak alszik (nagyon lusta volt,képes volt 1 napos is aludni) 1 napra rá megnéztem dobog-e a szíve,semmi.. :(
2015. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha van a közelben erdő vagy bozótos meh sem fogod találni.
2015. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szembeszomszéd cicája a mi árkunkban, a kocsibejáró alatti hídban bújt el. Fészert, pincét, műhelyt érdemes megnézni, esetleg ha vannak nagyobb kiterjedésű bokrok a kertben, azok alá benézni, szomszédokat megkérdezni, hogy hozzájuk nem ment-e be valahová, ha vannak használatlan ólak, pajták, szénapadlások, ott is meg lehet lesni. Ha a közelben erdő van, akkor viszont tényleg valószínű, hogy nem találod meg, már csak azért sem, mert pl a rókák, nyestek elhordják a tetemeket.
2015. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg lett meg el csak elbujt mar, viszont nem eszik csak ivott 1 kis tejet es elment rogton, azt keresi hova tud bujni, probaltam visszahozni,hogy egyen,de nem hajlando 10-12 eves mar. Hagyjam elmenni?
2015. máj. 29. 10:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném állatorvoshoz. Ha szenved, akkor az eutonázia a leghumánusabb módszer, ha valóban haldoklik szegény, még ki tudja, hány napig szenvedne. Ha esetleg csak beszedett valamit, akkor meg akár gyógyítható is lehet. Mindenesetre én nem tudnám nézni a szenvedését, főként nem napokig.
2015. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!