Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt, utcai cica befogadása?

Felnőtt, utcai cica befogadása?

Figyelt kérdés
Egy kis büfé mellett dolgozom és mindig szegődnek oda kisállatok, de most van egy csúnya, esetlen, nagyon barátságos cica akit én is és a fogyasztó vendégek etetgetnek. Sajnos valaki bántja is, ha teszek ki neki rongyot, hogy ne a kemény betonon aludjon valaki mindig elviszi onnnan. Imádom a cicákat, nem rég pusztult el az enyém, a szüleim nem is örülnének egy új cicának és én se terveztem, de arra gondoltam (átvágom kicsit a szüleim és úgy teszek mintha oda akarna hozzánk költözni). Jó ötlet e kiszakítani abból a közegből vagy sem? Még csak két hete van ott, de félek hogy a barátságossága miatt valaki komolyabban bántaná. Ha hazaviszem milyen tanácsokkal látnátok el?

2015. jún. 3. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lenyelte a válaszom az oldal.:S


Amikor nincsenek otthon vidd haza, adj enni neki, érezze hogy ott jó neki.

Ha szerencséd van marad. A baj az hogy 1-2 hétre bent kellene tartani ha biztosra akarsz menni, de akkor nem hiszik el hogy magától jön.

2015. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg benn kellene tartani pár napig. Beszéld meg a szüleiddel és kész.
2015. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
fogadd el menj vele állatorvoshoz adjon neki oltást és nyugodtam fogad be :)
2015. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha baratsagos, akkor siman fogad be. A nap vegere ugy lesz veled, mintha evek ota ott lett volna :)

Tanacs: mond meg a szuleidnek, hogy azert fogadod be, mert felsz, hogy valaki bantana.

Szoval, az en tanacsom, fog meg, es vid haza. Szuleiddel meg legyel egyenes.

2015. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nálunk van, bár szüleim még nem tudják, holnap közlöm velük a nagy hírt hogy nagyszülők lettek, sőt... dédszülők lesznek mert vemhes. Kapott enni inni, bementem a lakásba, később kimentem hogy itt van e még de nem volt.
2015. jún. 4. 22:40
 6/8 A kérdező kommentje:
(Egy kommentben nem enged válaszolni) tehát ugye eltünt, aztán pár perc múlva futott is oda hozzám. A környékbeli cicák mind a házunk előtt vannak. Kíváncsiak az új jövevényre :)
2015. jún. 4. 22:42
 7/8 anonim válasza:

Kisállatboltokban lehet venni macskához valamilyen sprét amitől odaszokik a macska. Pontosan nem tudom, hogy hogyan kell használni meg hogy mennyire használ, de szerintem egy próbát megér.

A helyesírási hibákért bocsánat.

2015. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon büszke vagyok rád! Több ilyen ember kellene mint te!
2015. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!