Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 6 hetes cicám fejére ma...

A 6 hetes cicám fejére ma ráléptek, és leesett az állkapcsa. Volt állatorvosnál, aki azt mondta hogy pipettával itassuk hogy éhen ne haljon. Szerintetek vissza fog húzódni az állkapcsa normálra, vagy úgy marad?

Figyelt kérdés
Látom nagyon zavarja őt így. :' (♥

2015. jún. 2. 13:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt valaki megkérdezné, igen az előbb is volt egy ilyen kérdés, csak véletlen töröltem..:)
2015. jún. 2. 13:51
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az allatorvos ugy itelte, hogy van esely, akkor rendbe johet.
2015. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A listából törölted, gyik.hu-ról nem, van rajta 6 válasz, kattints a kategórián belül a macskákra, ha felakarod hozni, várj 24 órát
2015. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen remélem, csak nagyon szenved szegény.
2015. jún. 2. 13:54
 5/13 A kérdező kommentje:
Ohh értem.
2015. jún. 2. 13:55
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom,hogy kéne azt elképzelni,hogy "leesett az állkapcsa"...
2015. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elkell altatni inkább, ne szenvedjen.Nekünk is volt egy cicánk régen akinek kiskorában ráléptek a fejére meg a nyakára.3 napig élt, pipettával etettük, de nem élte túl.
2015. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is lehet jobb az altatás. Szegénynek az egy dolog, hogy törött az állkapcsa, de vajon milyen agysérülései lehetnek? Lehet olyan maradandó mentális problémái lesznek, amitől már nem is tud macska életet élni, de az is lehet, hogy olyan belső sérülése lehet, amitől magától elpusztul.

Azért remélem jobban lesz, de ha pár nap múlva sem javul akkor el kell gondolkodni az altatáson is.

2015. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg ettől leesett az állam... Az orvos annyival elintézte, hogy pipettával etessétek???

Csak megvizsgálta és javasolt valamit a kezelésre és esélyekre vonatkozóan, nem?

2015. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, errefele az orvosok egyenlőek a nullával.. :/
2015. jún. 4. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!