Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7Honapos nőstény cicámhoz...

7Honapos nőstény cicámhoz tegnap hoztunk egy 6hetes cica lányt . A 7hónaposom először félt tőle, aztan most nem tudom eldönteni, h játszik e vagy bántja?

Figyelt kérdés

Szagolgatja a seggét,nyalogatja őt, de van mikor sunyik ,és nekifutásból ugrik a pici cicának ,aztan harapja ahol éri ...a kiscica nyavicskol olyankor .aztán van amikor magától elengedi van amikor rászolok a cicámra ,és rögtön elengedi .

Megy a kicsi után nem keruli .játéknak egy kicsit durva ...de ha bántani akarná simán tudna ,NEM ?

hisz a kicsi akkora mint a fél lába ...

mit tegyek ?


2015. jún. 3. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Amugy a macskam ugy megsértődött ,hogy van másik cica is ,hogy rá sem ismerek ,ugye nemsokára ujra önmaga lesz ? :)
2015. jún. 3. 14:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Megbékél majd idővel, de 6 hetesen korai volt elhozni a kicsit.
2015. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom ,hogy fiatal ,de nem volt anyukája ,egy hölgy etette ,őt és testvéreit pepitából ,valaki kitette őket a kuka mellé.

Már tud enni igy elhozhattuk .

2015. jún. 3. 15:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Állatorvos mondta ,h kb 6hetis...:)
2015. jún. 3. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég durván tudnak a macskák játszani. Ez a levadászás, harapdálás, hátsó lábbal belezés, akár hörgés-morgás simán lehet játékból. De mivel a verés is kb ugyanez, gyakran csak onnan tudni egy buliról, hogy játék vagy agresszió, hogy a játék oda-vissza megy. Tehát ha a kicsi is letámadja a nagyot, nem csak menekül előle, akkor rendben van.


Mivel ilyen pici a kicsi, figyelj rájuk, állítsd le a "nagyot", ha túl sok. Ha azt látod, hogy fél a kicsi nagytól, akkor különösen figyelj és tilts, mert akkor lehet gond.

2015. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem még 6 hetesen elég kicsi hogy a másik macskád leugorja. nem vagyok cica szak értő de ha nyivákol szerintem fáj neki nem tudom
2015. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!