Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 2 hím macskám, és már egy...

Van 2 hím macskám, és már egy hete eltűntek. Ez lehet a tüzelési időszak miatt? És ha igen van esély rá, hogy még haza jöjjenek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontosan nem tudom mikor van a cicák tüzelési időszaka, de valamikor mostanában az tuti.

Amúgy meg nyugi, szerintem haza fognak menni. Nekünk az anya cicánkank volt egy olyan kis kandurkája, tudom hihetetlen, de igaz úgy eltünt több hétre, hogy már szólni akartunk a gazdijelölteknek, hogy mi van mikor előkerült. Szerencsére semmi baja nem volt, csak kicsit éhes volt és félt az addig havernak tekintett kutyánktól.

2010. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ... :)

Remélem hogy tényleg csak emitt mentekel :)

2010. febr. 27. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
ivartalanításon nem gondolkodtál még? szerintem nagyon jó lenne...
2010. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta.és el is akarom majd őket vinni...
2010. febr. 27. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a párzási időszak miatt mentek el. Esély van rá, h visszamenjenek. Van egy ismerősünk, párzáskor elment a macskája. Majd 3 évre rá ( !! ) sétálni ment, és meglátta a szomszédnál. a szomszédjuk fogadta be..
2010. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!