Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszökött a házi cicám a...

Elszökött a házi cicám a házból! Kirágta a szúnyoghálót és kiment rajta. Ivartalanított fiú cica. Van esély rá, hogy visszatalál?

Figyelt kérdés
Mi már mindenhol kerestük de nem találtuk. A szomszédokkal is beszéltünk már de ők sem látták, ja és kertes házban lakunk. Nagyon várjuk haza.
2011. szept. 20. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A csajozásra fogtam volna a dolgot, de így..

Figyelj, a macskákat hajtja a vadászösztön, hiába eteted jó minőségű macskakajával, ő a kertes házból akkor is ki fog menni. Lehet nem enné meg az egeret, de hajtja a vére, neki ez kell. Ha nem eszik sehol mérget, és nem szalad egy autó alá, akkor biztos hazamegy, amint megéhezik :) nyugi!

2011. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ivartalanított fiú cicóm van, és meglepődve tapasztaltam, hogy ettől függetlenül állandóan jön-megy, mint akinek ezer dolga van a szomszédos területeken :)

Nyáron amikor extra meleg volt, nem engedtem ki, hát teljesen depis volt (annak ellenére, hogy éjszakánként mindig bent van).



Sztem biztos visszajön, ha kicsavarogta magát. Estére, de inkább reggelre biztos előkerül (az éjszaka még vonzó számukra, akkor még élvezkedhet egy kicsit, de reggelre az üres poci haza hozza :)).

2011. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vissza fog menni hamarosan, de arra készülj fel, ha egyszer belekóstolt a csavargásba, akkor nagyon fog vágyni a szabadba.

Ha olyan helyen laktok (pláne családi házban) ahol ki lehet engedni, akkor kár lenne szobafoságra ítélni.

2011. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggódj az éhes pocija haza húzza majd;)Nagymamám macskái bár nem ivartalanitottak,ők is rendszeresen csavarognak,van,hogy az egyik másfél hét után került elő kicsit lefogyva(lehet bezárták valahova)de olyan még nem fordult elő,hogy ne mentek volna haza!
2011. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már nagyon hiányzik...alig várom, hogy hazajöjjön :((
2011. szept. 20. 15:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyugi hazamegy!!;)Remélhetőleg nincsen a környéken sok kutya,és forgalmas autóút..

Kivánom hogy épségben megkerüljön a macsod!!!

2011. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :( Én is remélem hazajön!!Nagyon várom már :(
2011. szept. 20. 15:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Na, megérkezett a kis csavargó?
2011. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen! Hajnali négykor hazatalált :) csak úgy spurizott be! Most meg lett fürdetve mert irtó piszkos volt és gázolaj szagú.. :D
2011. szept. 21. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Látod mondtam én,hogy megkerül!!!;)Vigyázz rá nagyon!!:)
2011. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!