Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kopaszabb a szeme...

Miért kopaszabb a szeme fölött a macskámnak a szőre?

Figyelt kérdés

A szeme fölött a füléig nagyon ritka a szőre, annyira, hogy kilátszik a bőre. Továbbá az előző gazdájánál kifehéredett a (fekete) szőre, de nem teljesen. Mint aki őszül (most 6 hónapos). Megijedhetett valamitől? Vagy nagyon ideges volt? Összefügghet a "kopaszodás" és az "őszülés"? Tudom, viccesen hangzik a kérdés. :-)


Akinek van tapasztalata, az ÍRJON LÉGYSZI!


2010. febr. 27. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség általában a macskáknak ott rikább!!Az enyémnek is olyan!
2010. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem szeret esetleg a pirotehnikával a macskád játszani mert akkor az se kizárt hogy leégette a szőrét:D
2010. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én macskáimnak is ilyen! Főleg a sötétebb színűeken látszik! Semmi gond vele! Ő ilyen lesz!
2010. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is ilyen,ez tök normális dolog,ne aggódj! :)
2010. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából tudom, hogy ilyen szokott lenni a macskáknak, csak azt nem, hogy ennnnyireee?! Bár, lehet, h bennem van a hiba, mert fehér perzsám volt, most meg fekete-fehér házi cicum van. De szerintem az enyémnek mégis jobban látszik, mert pl a tesómé nem ilyen....
2010. márc. 1. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én cicám is ilyen és én is aggódom érte mert ő is fekete és a szeme és a füle közötti sáv tök kopasz.

Voltál már vele állatorvosnál? Mert ott kopaszságra adnak vmi sampont.

Én még nem próbáltam, csak gondoltam, hogy megkérdezem, te próbáltad-e már?

2010. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!