Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek használ a Dolly cat...

Nektek használ a Dolly cat bolhaírtó nyakörv?

Figyelt kérdés
Kapott a macskám cseppet a nyakába - 2 hétig használt. Megfürdettük 2 nap múlva megint találtam benne bolhát. Most vettem neki nyakörvet.

#kiírtás #védelem #nyakörv. bolha
2015. jún. 7. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az én cicám is bolhás, ráadásul benti cica. Már vettem neki nyakörvet (igaz nem a legdrágábbat), fürdettem, Frontline-al csepegtettem be a nyakát legutoljára, de eddig egyik se használt. Már én se tudom mit tegyek, de szerintem egy drágább, márkásabb bolhanyakörvet érdemes lenne kipróbálni. Egy ismerősöm esküdözött rá, hogy nagyon jó, de igazából mindenkinek más és más a véleménye, én is még próbálkozok a bolhairtás terén, ma is kiszedtem kettőt belőle...
2015. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha sikerül megtalálnod a megoldást, megírhatnád nekem. :)
2015. jún. 9. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Okés. Még egyelőre én is sötétben tapogatózok ezügyben. Majd azért te is írd meg, hogy használt e a nyakörv. Rátetted már, mik a tapasztalatok? Mi már nagyon szenvedünk ezektől a bolháktól. Ma megint meg lesz fürdetve és kiszedem belőle amit tudok. Egy ismerősöm pl. Nizoral gyógysamponnal fürdette a macskáit, neki az vált be.
2015. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy ez most működik. Élő bolhát ma már nem találtam benne, nem is nagyon vakarja magát. :)
2015. jún. 10. 14:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 2 nap kellett, hogy kimenjenek/megdögoljenek.
2015. jún. 10. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Az jó. Hol vetted és mennyibe került? Én is kipróbálnám a macsekon.
2015. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Majdnem 1000 Forint volt, és egy kis közértben vettem. Vasárnap nem volt más nyitva és SOS megoldás kellett, ha már a drága csepp ilyen rossz volt. De szerintem nagyobb hipermarketben is megkapod. (Auchan)
2015. jún. 12. 08:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, akkor majd megnézem én is, mert ami jelenleg van rajta nyakörv, az semmit nem használt. A nyakörv alatt is szaladgált a bolha, pedig már egy ideje rajta van ez is.
2015. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!