Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyton a nyakamban lóg, szó...

Folyton a nyakamban lóg, szó szerint és nem tudom, hogy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy vagy félperzsa cirmos, vagy egy fél szibériai macskám. Hosszú a szőre, hatalmas, de inkább házicicás keverék. Nagyjából csak bennem bízik (édesanyámmal és két testvéremmel élek egy házban), de ha elutazok akkor napokig nem szeretne ő sem itthon lenni, nyafog és engem keres. És a másik... Amkor hazajövök akármilyen beteg, rosszkedvű, vagy fordítva és én vagyok beteg és ő jön haza az első dolgomnak annak kell lennie, hogy felveszem mint egy csecsemőt és a mellkasomon a testét és a nyakamban a fejét tartom. nyáladzik, dorombol, imádja, engem pedig nem zavar, imádom őt. De nem értem néha miért csinálja. hátha valaki tudja. :)

2015. jún. 7. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ingerszegény a környezete.
2015. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert érző lény és szeret téged, kötődik hozzád.
2015. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 piriiiii ***** válasza:
Azért, mert felveszed. Nem értem, ezen mi a kérdés... :D
2015. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nem veszem fel, akkor megtanult már akkorát ugrani, hogy nagyjából bárhonnan a nyakamban kössön ki, vagy leülök az íróasztal elé és már mászik, az se érdekli ha belelép a kajába, hamutálba, csak a nyakamban legyen. :D
2015. jún. 7. 21:14
 5/12 A kérdező kommentje:
hozzátéve, MUSZÁJ járkálnunk, mert olyan nincs, hogy egy helyben ülünk és nem csinálunk semmit. Néha még rázogatni is kell mert tényleg gonoszkodik velem ha nem teszem. :D
2015. jún. 7. 21:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért van, de a mi hasonló jellegű keverékünk is ugyanígy viselkedik. (És nem ingerszegény az élete)

Persze nem hiába mondják, hogy a macskák mindig is azt csinálnak, amit akarnak, és elvárják, hogy mindenki hozzájuk alkalmazkodjon.

2015. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most olvastam a hozzászólásod. A miénk azért ennyire nem kisbabás. Lehet hogy rossz szóláshoz szoktattad, de még az is esszerűbbe jutott, hogy mikor lett elválasztva az anyukájától?
2015. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen ezen én is sokat gondolkoztam, de nem volt olyan fiatal, 5, 5és fél hetes lehetett, bár mielőtt megkaptam még az anyakönyvi kivonata is rossz volt, lány cicának lett beleírva, közben kisfiú, szóval sajnos nem tudom, hogy pontosan mennyi idős lehetett... de én 5-6 hétre tippelek. Lehet, hogy hamar lett elhozva és tényleg a pót mamájának hisz akinek néha babusgatni kell őt, de ez nekem jó, csak ilyen melegben nem jó, hogy fűt mint egy nagyon meleg sál :D
2015. jún. 7. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyémet 5 hetesen kaptuk és mindenhova követ, de ha ő akar valahova menni, akkor elindul hátra néz rám és addig nyávog amíg én nem követem őt. Szerintem azzal lehet összefüggésben, hogy ilyen fiatalon lett elválasztva.
2015. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden ismerősöm szerint csak teher egy macska és mindenhol azt hirdetik, hogy önzők. pedig ha ismernék ezeket az énjüket :) Az én cicám sosem önző, csak szereti ha szeretik. És a többiek is csak erre vágynak :)
2015. jún. 9. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!