Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom, hogy ez normális...

Nem tudom, hogy ez normális -e?!?!? Fontos!

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez haszontalan kérdés, de a cicám nem rég szült(2 napja, első cicám, szóval nem tudom, hogy müködik a terhesség ) Eszik, szoptatja a kiscicákat, velük van és nem láttam, hogy baja lenne. De most kifolyt belőle valami vízszerűség, és vérzik ott... (picit de akkor is vérzik ) Lehet, hogy ezt tudni kéne, de nagyon fontos nekem ez a cica, féltem.. lehet nem nagy baj, de állatorvoshoz perpill nem tudom elvinni... A kérdésem az, hogy ez normális-e?
2015. jún. 9. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 napja szült, azonal orvos
2015. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, vagy kezdj el ásni.
2015. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos neked, hívd ki az állatorvost, hogy vizsgálja meg. (Kérj kölcsön).
2015. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De eszik rendesen... szoptatja a cicákat és rendben van én úgy látom... Ugye van olyan, hogy szülés után vízszerűség jön ki az embernél s akkor az állatoknál is gondolom...,még egy kiscica nem hinném lenne benne, mert ha hullamérgezést kapott volna egy halott kiscicától már nem élne vagy nem is enne... nem?
2015. jún. 10. 12:28
 5/8 BlueW(olf) ***** válasza:
A macskát és az embert felesleges összehasonlítani. Az ember menstruál, és annak nagyon látható jele van, a macska nem vérzik. Szülésnél a kölykök is megsérthették a cicád, ez begyulladhat. Ha nem akarod, hogy elpusztuljon, vidd el dokihoz. Nem tudod, mitől vérzik, lehet, hogy sokkal jobban, mint látszik. Az ő érdeke. Mellesleg ha elpusztulna, akkor a kicsikről kell neked gondoskodni amíg szopnak, az meg nem leányálom. És a macskatápszer sem olcsó.
2015. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak kiscica lehet benne, lehet, hogy a méhe egyszerűen nem tisztult ki, ezért begyullad vagy bármi. Pont ezért javasolják az ivartalanítást, gennyes méhgyulladás pl halálos, és az ivaros, már kölyköket kihordó macskákat fokozottan veszélyezteti. Ha 2 nappal utána még mindig van bármilyen folyása, vérzése, az akkor sem normális, ha eszik és szoptatja a piciket, hisz ezeket mind ösztönből teszi, ettől függetlenül valami sérült neki a méhe táján, amit ha nem kezeltetsz (hiába magyarázod, hogy jól van!) akkor inkább mint már írták, ásd a gödröt, de a piciknek is, mert ilyen felelősségteljes hozzáállással azokat sem fogod tudni felnevelni.
2015. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nem játék mielőbb fordulj állatorvoshoz! :(
2015. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs. Él és egészséges.
2015. jún. 18. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!