Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tisztítószert keresek. Melyik...

Tisztítószert keresek. Melyik lenne a legjobb a macskákra nézve?

Figyelt kérdés
Kandúr macskáim vannak. Megjelölik a területeiket, és ez elég kellemetlen szaghatással jár. Olyan tisztítószer kellene, ami fertőtlenít, a szagokat is eltávolítja, de a macsekokra nem káros.
2010. febr. 28. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztítószer kell, hanem ivartalanítás.

Egyrészt nem lesz többé büdös, továbbá: nem születnek szerencsétlen kóbor kiscicák a világra.

2010. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak igaza van. Itt nállunk is millió egy kóbor macska van mindenki eteti büdös van kosz,kész fertő. Ne akard ezt te is!
2010. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ecet. Amúgy természetesen ivartalanítás.
2010. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még egy voks az ivartalanítás mellett!!!!
2010. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de az ivartalanítást csak a legvégső esetban alkalmaznám, ezért is kérdeztem direkt a tisztítószerekre. Várom a további ötleteket.

Egyébként az ecet fertőtlenít is?

2010. febr. 28. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
igen.
2010. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ivaros kandúr vizeletszagát semmi sem képes semlegesíteni teljesen. Hidd el, ivartalanítással hosszabb , nyugodtabb életet biztosíthatsz a cicáidnak.Akkor ez a gondod is megszűnik.Kandúrok ivartalanítása nem is olyan komoly műtét, mint a nőstényeké .
2010. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is ivartalanítsd. Most sok helyen ivartalanítási akciók vannak. Nekünk múlt hét kedden lett ivartalanítva a nőstény cicánk, ami 10 000 Ft volt, de a kandúroké csak 5000 Ft. Nem tudom máshol milyen árak vannak, de szerintem hasonlóak lehetnek. Ez nem annyira vészesen nagy összeg, úgyhogy simán meg lehetne csináltatni és akkor megszűnnének a jelölgetéssel járó kellemetlenségek. Szerintem neked és a cicának is jobb lenne így, ha ki lenne ivartalanítva.
2010. márc. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló gonddal küzdök én is! Én felitatom a pisit wc papírral (nem a leggusztusosabb megoldás, de így nem kened szanaszét a lakásban), majd domestosos vízzel feltörlök, végül ha megszárad vmilyen illatos felmosószerrel újra!


Sajnos macerás ez a pisi ügy, de nekem nem volt szívem ivartalanítani! Lakásban van a cica, esély nincs kiscicára és gyönyörű, lassan 8 éves eleven brit cicus!

2010. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen jó is az amikor kedvenc cicád lelép napokra vagy hetekre. Agyonverik a nagyobb kandurok tiszta seb lesz és kosz. Nem eszik napokig mert csak a harc megy a csajokért. Majd megkapja amit akar esetleg pont az úttest közepén. Jön egy autó. De ez ilyenkor nem érdekes csak az ösztön hajtja (elég sza@ látvány,két legyet egycsapásra) De ha nem jön autó lesz vagy 8-10kiscica. Gazdájuk nem lesz talán egyet vagy kettőt befogadnak de erre kevés az esély.

Tisztítószer sem nagyon van rá. A szaguk még egy év múlva is érezhető!

2010. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!