Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfostosodtak a 7 hetes...

Megfostosodtak a 7 hetes kiscicáim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem viselkednek máskébb. Hasmenésük van.

Valahol azt olvastam, hogy ilyenkor naponta fürdetni kell őket. Ez igaz?

Vigyem őket egyszerre állatorvoshoz? (Nem épp a közelünkben van a rendelője)

Mit tegyek?

Segítsetek.



2015. jún. 12. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
ebbe valószínűleg belehalnak majd 1-2 napon belül.
2015. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit adtál nekik enni?
2015. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha nem viszed őket azonnal állatorvoshoz, ki fognak száradni, abba pedig hamar belepusztulnak ilyen kicsinek...
2015. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Száraz tápot, alul tasakos eledelt. Mind a kettő Whiskas és Junior. Ezen kívül pedig az anyjuk szoptatja őket. Most fognak kapni főtt rizst fűszer nélkül.
2015. jún. 12. 20:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Vizet isznak, elég sokat, emellett naponta többször szoptatja őket az anyjuk. Így is félnünk kell a kiszáradás veszélyétől?
2015. jún. 12. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mivel nem vagyok orvos, látatlanban nem tudom megmondani, de úgy gondolom, hogyha fontosak számodra azok a szerencsétlen macskák és felelős gazdának érzed magad, akkor igen vidd el

most mi a jobb? a bizonytalanság, hogy mi van akkor, ha reggelre elpusztulnak, vagy inkább legyenek egészségesek? ez a te döntésed, csak arról ne feledkezz meg, hogy az életük most a te kezedben van, te vagy értük felelős

2015. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

nagyon rég óta vannak macskáim, és igen, a fosás az nem fog happy endel végződni. 2-3 napjuk van csak hátra mióta elkezdődnek a tünetek.


Kivéve ha nagy cica. Ott lehet szimpla más oka is.

2015. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fürdetés ezen nem segít, csak az orvos.
2015. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Esznek, isznak, játszanak. Pont ezért gondolom, hogy nem fostosak, csak hasmenésük van. Ki tudja, talán még sok volt nekik az alul tasakos eledel, és az hajtotta meg őket.

Teljesen egészséges cicáknak tűnnek, és rengeteget isznak.

Ha jól láttam, akkor az alomtálcájukban sincs már annyi folyós termés.

Bízok benne, hogy pár napon belül jobban lesznek, most, hogy nem kapnak alul tasakos eledelt. Ha mégsem, akkor irány a doki.

Bár a dolgok eléggé úgy tűnnek, hogy hamarosan rendben lesznek.


Egyébként köszönöm a rám ijesztéseket, hogy el fognak pusztulni, de nekem már volt olyan kiscicám, aki kimászott ebből a fostosodás dologból. Ő is elég szép időtartamot élt, annak ellenére, hogy kölyökként beteg volt. De ennek már jó pár éve, nekem meg még most is a seggemen a tojáshéj, nem hogy akkor. A szüleim pedig nem emlékeznek már arra, hogy hogy segítettük ki ebből szegényt.


Kellemes volt hallani többek szájából, hogy a mostani kiscicákkal nem kell ezt átvészelni, csupán "csak" meghajtotta őket a kaja.

Remélem, hogy tényleg a kaja a ludas.

2015. jún. 13. 15:04
 10/12 anonim ***** válasza:
ijesztgetésnek szántam, hanem száraz tényeknek, hogy ti vagytok az ő életükért felelősek, tőletek függnek
2015. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!