Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc macska fajtatok? Melyik a legkdveltebb macska fajta? Persze a nagymacskakat nem ertem bele

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Sziámi..

De bármely macska jó(persze ha egészséges),még ha nem is fajtiszta

2015. jún. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindegy. Az állat nem egy dísztárgy, hanem egy családtag. Ha gyerekre vársz, akkor sem mondhatod meg - egyelőre -, hogy zongoristát vársz vagy kvantumfizikust. :) Egy tarka házimacskát, egy utcáról összeszedett tarka kölköt ugyanúgy fogok szeretni, mint egy fajtatiszta angol kéket, vagy egy Maine Coont.


Legfeljebb akkor választanék tudatosan, ha a körülmények rákényszerítenek. Nyilván, ha épp barátnőm - ne adj Isten, már családom - van, akkor nem választok egygazdás sziámit.

2015. jún. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Házimacska
2015. jún. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy ki melyik macskát fogadná be, vagy ki melyiket dobná ki, egyszerűen hogy van e kedvenc. Kék a kedvenc színem, mégis felveszek zöld, piros, sárga, barna... ruhákat is, és ugyanúgy szeretem, nem dobom ki, csak mert nem kék. :)


Nekem nagy kedvencem a bombay és a bengáli, csodaszép kiállásúak, nagyon szimpatikus a természetük is. Nem volt még egy fajtatiszta macskám sem, valószínű nem is lesz, mert abból a pénzből inkább kidobottakat mentek, ettől függetlenül szerintem csodálatos az általam leírt 2 fajta. :)

2015. jún. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem már sok macskám volt. Mindegyik egy külön egyéniség. Most van házi cicám (utcáról befogadott) és egy maine coon-om. Mindkettőt imádom :)
2015. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az orientális és a peterbald.
2015. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Perzsa,lehet elcsépelt,de az igazi szép perzsák a kedvenceim.
2015. jún. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 myCat ***** válasza:
sphynx, peterbald, orientális, exotic, maine coon, ragdoll
2015. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!