Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nagymama be etette a cicáima...

A nagymama be etette a cicáimat fokhagyma mártással míg a boltban voltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam mindenhol hogy a cicáknak nem szabad fokhagymásat enni adni. A Mama nálunk tölt pár hetet hiába mondtam neki hogy én etetem a cicusokat,de a tegnapi maradék mégis a cicusok előtt landolt. Rengeteg fokhagyma van benne mert a párom úgy szereti.Forduljak dokihoz vagy várjak hogy lesz e tünet?(3db felnőtt wiskas cicusról van szó)

2015. jún. 19. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
hívd fel az állatorvost!
2015. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz, csak kissé büdöseket fognak szellenteni. Azt meg te is ki fogod bírni. :D
2015. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem az állat orvosommal azt mondta hogy nem kell így parázni,legyek nyugodt mert nem lesz semmi bajuk és hogy nem kell elhinni mindent ami a netten le van írva.Én mondtam neki hogy értsen meg elég drága cicáim vannak nem szeretném ha bajuk lenne.Bár megjegyzem,hogy nincs semmi bajuk békésen szundítanak a szobámban a fotelon.
2015. jún. 19. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajuk nem lesz. A fokhagyma különben is jó féreghajtó.


Tényleg megették? Egyem a gusztusukat.:)

2015. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!