Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma vettem észre, hogy cicám...

Ma vettem észre, hogy cicám valószínűleg férges, olyan hosszú izé volt a székletében. Csak holnapután, hétfőn tudok neki gyógyit venni, addig hatásos lehet a fokhagyma?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
uhh...embernél hatásos,nem biztos,hogy az állatok gyomra is bírja,meg szerintem egyébként sem fogja megenni. két nap alatt semmi baja nem lesz,nyugi:) a gyógyszertől meg menni fog kicsit a hasa,de hamar meggyógyul:)
2009. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Közben adtam neki, féltem, mert nem is nagyon akar enni.

Hát önszántából nem ette meg, pici kockákra vágtam, és kissegítséggel megette. Most kb 1 óra után evett már pár falatkát. Azért mertem kipróbálni, mert egyszer hallottam, hogy jó, bár ma más elég vegyes véleményeket olvastam a neten.

2009. okt. 24. 08:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nem tudom mennyire hatasos a fokhagyma,de 1 probat biztos megert!Azert hetfon nezz el egy kisallatboltba!Minden jot!M
2009. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én is úgy gondolom hogy jó lehet a fokhagyma!

de azért nézetesd meg a cicád :)

2009. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fokhagymát, és más hagymaszerűséget nem szabad adni a cicáknak, mert nem tesz jót nekik
2009. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

mert?

ha így it megkérdezhetem!

2009. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy használ-e a fokhagyma vagy árt, de én biztosan nem kínoznám szegény állatot azzal, hogy ilyen, számára idegen ételeket tolok le a torkán.

Hétfőig biztosan semmi baja nem lesz a cicának, ti viszont nagyon vigyázzatok a kézmosásra, felületek tisztántartására! Ha hétfőn elkezditek a férgírtást, mindenképpen fertőtlenítsd a cica kosarát, párnáját, mindenét! Figyeld a kakiját és azonnal szedd össze, nehogy visszafertőzze magát!

2009. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

kedves 15:3-os!!!!! remélem ez meggyőz



Milyen ételt NE adj a macskádnak?


Hagyma, fokhagyma (nyersen, főzve, és porított formában egyaránt): toxikus anyagai a vörösvérsejteket támadják meg, a eredmény vérszegénység. (A kutyák is érzékenyek rá, de a macskák méginkább)


ezenkívül még sok minden le volt írva, de ez a lényeg most

2009. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semennyire nem hatásos... Ha kényes a cicusod, akkor kifejezetten rosszat tehet neki a fokhagyma. A cicának olyan ételt nem szabad adni, amit magától nem eszik meg. Semmit nem szabad letuszkolni a torkán!!!!! Gondolom nem egy napja férges, ha már nem eszik akkor ott komolyabb baj is lehet. FÉREGTELENÍTÉS RENDSZERESEN!!!!!!!!!!!!!!! És akkor nem kerül a cicád ilyen helyzetbe!!!
2009. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azért próbáltam mert más hol ajánlották, de nem egy kilót nyomtam be szegénynek csak 2 picuri darabot. annyi haszna lett, hogy volt 2-szer is széklete, és már hosszú féreg nem volt benne. Amúgy kezd játszani, enni ugyan még nem eszik sajna:( pedig a kedvenceit adtam neki. Tudom, hogy rendszeresen kell féregteleníteni, nem ő az első cicusom, csak még nem rég került hozzám. Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 24. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!