Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák tényleg mindent...

A macskák tényleg mindent összekaparnak?

Figyelt kérdés

Anyukám azért nem engedi hogy macskát tartsak mert szerinte a cicák mindent összekaparnak.

Tényleg igaz? Akkor is ha veszek neki kaparófát?



2015. jún. 20. 13:05
 1/6 myCat ***** válasza:
Ha veszel neki kaparófát és rászoktatod akkor nem
2015. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a kaparófa sem tuti megoldás. Nálunk pl. a kaparófára rá sem néznek, viszont kinéztek 2 nádfotelt, az egyik már elég rossz állapotban van (4 éve "dolgoznak" rajta, hiába szólunk mindig rájuk) - mást viszont nem bántanak (Van, akinek megoldódik a dolog a kaparófa áthelyezésével, nálunk ez nem vált be)
2015. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nem. Néha használta a kaparófát, aztán rászokott az Ikeás lábtörlőre ami az ajtó előtt van valamiért. Egyedül a kanapé háttámlája szélén látszanak nagyon-nagyon picikét a nyomok, mert oda ugrik fel ,aztán onnan fel a szekrényre. Menhelyi macska, volt vele bűven probléme (néha még most is kicsit), de valami oknál fogva a kaparás pont nem.
2015. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt cicám és mindig egy fotelt kapart. Vagyis ha a kaparofa nem tetszik neki akkor nem tudod megakadájozni.
2015. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet nevelni mit szabad és mit nem. Nekem pl a macskám egy igazi forrest gump. lassú felfogású, de így is megneveltem 1-2 dologra.
2015. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Viku2003 válasza:
Ha veszel neki játékot és kaparófát akkor a bútorok helyett a kaparófát fogja karmolászni! Nekem is sikerült rászoktatni cicáim a kaparófára ! Sok sikert
2015. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!