Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a leghatékonyabb módszer...

Mi a leghatékonyabb módszer és riasztószer, hogy az idegen macskák ne használják wécének a kertemet?

Figyelt kérdés
Nappal elzavarom, de nem ülhetek ott egész éjjel! Már mindent kipróbáltam, a macskariasztóportól kezdve az eceten és szódabikarbónán át, a feketeborsig! Letakartam ágakkal, beborítottam citromfűvel és csak ki kaparják! Hiába van kerítés is, a háztetőn közlekednek és a padláson! Nagyon nagy testű macskák, éjjel még félni is lehet tőlük koncertezés közben! Várom a tapasztalt, tuti megoldásokat!!!
2015. jún. 4. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet.
2015. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerezz kutyát :)
2015. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
14%

Ha van kedved csapdázgatni akkor youtube-on beírhatod hogy: animal trap


Egyébként lehet előre gyártott csapdákat is venni.


Egy jó csúzli beszerzése is megfontolandó.

Nem öli meg de elgondolkoznak mikor egy méretes kő csattan a fejükön.


Nekem van fúvócsövem is és tüskével a seggükben fejvesztve menekülnek.

2015. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megszoksz vagy megszöksz.

Alternatív megoldás a kutya.

Ha nem akarsz állatot megpróbálkozhatsz azzal, hogy automata öntözőfejeket telepítesz mozgásérzékelővel.

2015. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás a kutya. Akkor nem macska szar lesz, hanem kutyaszar az udvar.
2015. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zrgia válasza:
79%

"KirályRobi nevű felhasználó válasza:


Ha van kedved csapdázgatni akkor youtube-on beírhatod hogy: animal trap


Egyébként lehet előre gyártott csapdákat is venni.


Egy jó csúzli beszerzése is megfontolandó.

Nem öli meg de elgondolkoznak mikor egy méretes kő csattan a fejükön.


Nekem van fúvócsövem is és tüskével a seggükben fejvesztve menekülnek."


KirályRobi Te rád meg 1 liter csirke vér és bevágni az oroszlánok közé... csúzlival lövöldözni egy állatot vagy csapdát állítani neki ez még alaphangon is állatkínzás amit a törvény büntet ezt inkább ne hangoztasd

2015. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

Inkább azon kéne elgondolkoznia egyeseknek hogy miért védik ennyire a betegség terjesztő háziállatokat miközben napi szinten húst esznek.


Ezek szerint azért mert felfogadnak egy bérgyilkost aki elintézi helyettük a piszkos munkát hogy aztán a boltban meg tudják venni mint felvágottat akkor az jobb ?


Ez ilyen bort iszom és vizet prédikálok szint olyan képmutatóknak akik hazudják az életet.


Kiváncsi vagyok hány vegetáriánus van aki az állatok életének védelme érdekében soha többé nem eszik húst.


Ehelyett babusgatják facebook-on azt a sok gusztustalan férget minél több lájk reményében miközben téli szalámit zabálnak.

2015. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Gyere találkozzunk és próbálj meg bedobni az oroszlánokhoz te hülye kis állatbu..zi csíra."

Nem megoldás, hogy lehülyézel és le "állatbu..zizol" valakot aki nem ért veled egyet.

Ez a baj a mai civilizált emberrel, hogy nincs benne alázat, tisztelet és önmegtartóztatás. Azt hiszik, hogy a nagy büdös demokráciában mindent lehet, pedig nem.


"Ezért a beszólásodért még ma kinyírok egy macskát."

Bűncselekmény. A többit már leírtam az előző mondatomban.


"Remélem te meg a tiedtől elkapsz egy jó kis toxoplazmózist és te is meg a gyereked is megdöglik benne."

Ilyet meg ne kívánj.

Mert a falu öreg vajákosa szerint aki átkozódik arra visszaszáll az átok.

2015. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ez milyen válasz ?


95 százalékban az én irományom amit tudok fejből a többit meg el sem olvasom mert teljesen hülye vagy

2015. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ez milyen válasz ?"

Kellően részletezett, hogy a gyengébb képességűek is felfogják (esélyegyenlőség).


"95 százalékban az én irományom amit tudok fejből"

Örülj neki, hogy még ennyire jó a rövidtávú memóriád.


"a többit meg el sem olvasom mert teljesen hülye vagy"

A szelekció természetes, én is így szoktam.

A természet is szelektál, továbbá a természet a hiányzó képességeket valahol máshol igyekszik pótolni. Remélem jó fizikai erőnlétnek örvendsz, mert ha a gyenge vagy az eszed nem lesz képes pótolni a hiányt.

2015. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!