Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülhet a műtét?

Mennyibe kerülhet a műtét?

Figyelt kérdés
A cicámnak combcsont törése volt, elvittük ma a dokihoz, nemsokára megröntgenezik, de konkrét árat nem tudott mondani... Szerintetek mennyibe kerülhet egy ilyen műtét?
2010. márc. 1. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
10 ezer forint körül lehet kb!
2010. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meglesz a röntgen, akkor biztosan meg fogja mondani az árat, hiszen, akkor már látja, milyen beavatkozásra lesz szükség.
2010. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek elég komoly lábműtétje volt. Még kiscica korában pont egy növekedési zónában tört darabokra egy lába. 24 000 Ft. volt a műtét. Utána az utókezelések (minden másnap kötözés, kontroll), még kb 25 000 Ft.-ba kerültek. Mondjuk egy kifejezetten drága állatkórházban volt, és kifejezetten súlyos törés. De nem sajnáltam, mert legalább jó kezekben volt a cica. :)
2010. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elkellett altatnunk, mert nem volt pénzünk a műtétre :( Azt mondta a doki, hogy 50ezer lenne a műtét + még az utókezelések. Ha dolgozó ember lennék már tuti rászántam volna a pénzemet, de anyuék sajnos nem tudták volna kifizetni :( Átsírtam az egész tegnapi napot. Jah és a röntgen kimutatta, hogy meglőtték... két golyót is találtak benne. :'(((
2010. márc. 2. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled.

Azt kívánom, többszörösen kapja vissza, aki ezt tette egy cicával.

2010. márc. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na én ezért utálom az embereket! Szegény cica! Mit vétett az annak az embernek??? Mert szerintem semmiről nem tehet egy békés aranyos kis cicuska. Nagyon szeretem az állatokat, ugyhogy ha ilyet hallok azon mindíg mérges leszek...visszafogja kapni még az élettől nyugi....
2010. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem vissza kapja, de ha megtudom ki volt az, az idióta szomszédok közül, tuti, hogy... ááá... ugyanezt kéne az ilyennel csinálni, amit ő tett vele, csak az a baj, hogy azt bűntetnék... de egy állatnál meg nem... igazságtalanság.
2010. márc. 3. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!