Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért olyan édesek a macskák?

Miért olyan édesek a macskák?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Rájöttek hogy ezért szeretik őket az emberek és igyekeznek minél jobban szerettetni magukat mert megéri nekik, mert sok finomságot, meleg otthont és törődést kapnak cserébe.
2015. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Az egy szupernormális inger miatt van, eredetileg az embernek szépnek kell látnia azt a csupasz ordító sz.ros kis lila patkányt, amit a gyerekének nevez, hogy vigyorgó szájjal kelljen fel kétóránként etetni. Viszont többek között ezért más formákat, pla kismacskát is vonzónak tart és szeretne gondoskodni róla. Ez ugyanaz az eset, mikor pl a madár minnél nagyobbra tátott fióka csőrt lát annál szorgosabban igyekszik etetni, és még azt se veszi észre, ha az éppen egy kaukk amit zabáltat, ami nem is az övé.
2015. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
49%
Egyáltalán nem édes! Hasonlít az ize a nyúléhoz. :) de ha valami szósszal eszed akkor elviselhető!
2015. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, még sosem kóstoltam. Lehet van aki cukrozza. :-)

Viccen kívül pedig hiába mondják, hogy a szépérzék és az ízlés relatív, az emberek zöme aranyosnak tartja a macskát, és sokkal kevesebben tartanak aranyosnak pl. egy varangyot.

A minap olvastam egy cikket, hogy felfedeztek egy olyan polipfajtát, aminek nagy kerek szemei vannak, és mintha két macifül lenne a fején. Ez bővel elég is lett ahhoz, hogy cukinak ítéljék meg. Valamiért a kerek szemek, a fülecskék, a turcsi nózi a legtöbb embernek bájos. Kivétel ez alól az elefánt, aminek hosszú az orra, nagy a füle, mégis aranyos.

2015. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló gonsolataim vannak, mint a kettes válaszolónak, de a kisbabákkal kapcsolatban :)

Jó, nyilván az ösztön jobban játszik a gondoskodásnál mint állatokkal kapcsolatban, de már én is gondolkodtam olyanon, hogy lehet azért olyan cukik, imádnivalóak a kisbabák, és már születéskor képesek reflexesen mosolyogni, hogy az anyjuk, szulei, el tudják viselni hogy gyokeresen felfordul az életük, hogy magánkívül lesznek esetleg hónapokig a kialvatlanságtól, hogy a határaik folyamatosan tolódnak ki, hogy ne bolonduljanak meg vagy tegyenek kárt magukban vagy a babában.

Mert egy 24 órás üvöltésmaraton is el van felejtve egy édes nyelvöltés , vagy egy kósza félmosoly után :)

Tudom, az én lányom 8 hónapos koráig csak üvöltött szinte, nappal nem aludt, de azért igyekezett dobni óránként egy dorombolást, hogy nyugi muter, majd leveszlek én a lábadról, én meg hangolok szépen tovább:)

Amúgy én élőben mem találom édesnek a macskákat, félek tőlük, de képen aranyosak. A kiskutyákért vagyok oda, de a kérdés lényege ugyanaz a kutyánál is.

2015. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3, gratulalok, a nyul pont egy meglepoen edes husu valami. ongol.
2015. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!