Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának lehet főtt tojást...

Macskának lehet főtt tojást adni? Mivel lehet még dúsítani az étrendjét, ami nem konzerves/száraztáp?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 01:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Ez a két cikk rengeteget segített, érdemes elolvasni:

[link]

[link]

2010. márc. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Fogjál neki egeret, vagy nézz utána itt a kérdések közt, biztosan ajándékoz neked valaki hörcsögöt, patkányt...
2010. márc. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Persze, csak előtte pucold le a héját.
2010. márc. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
70%
Az enyém imádja. Meg a sajtot, meg a főtt kukoricát, répát, karfiolt...néha elgondolkodom, nem vegetáriánus-e...:)
2010. márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Nyers tojást adj neki!
2010. márc. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Hopp, most olvastam, hogy nem szabad neki nyers tojást adni. Elnézést.
2010. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

macskának: bélszín, lazac, tőkehalmáj

neked: párizsis kenyér

Az a lényeg, hogy nyugodtan adhatsz neki házi kosztot. Sőt egy egész csirkecsombot is mondjuk, vagy egy nagyobb darab főtt marhahús darabot. Ugyanis ezektől a modern kajáktól a macskák "elfelejtenek" rágni. Nem használják a természet adta tépőfogaikat. Ezért néha adni kell egy nagyobb darab húst is. Ezt én nem régen hallottam.

Adtam a vasárnapi rántott csirkéből egy kisebb combot. Úgy járkált vele, mint egy kutya. Vitte a szájában.

Aztán elbújt vele és teljesen lecsupaszította.Csak a csont maradt.

2010. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. most rácuppant nagymamám sóskájára, amiben tejöl van meg füstölthúslé. (speciális recept, nekem a világ legfinomabb étele, enyhén savanykás sóska.) remélem ettől nem áll neki fos_ni, mindenesetre csak egy kicsit adtam neki.
2010. márc. 2. 11:23
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

nagyon helyes tömje csak magát a kis pocok.

Sokan ellenzik a házikoszt adását.

Én nem. És ezek szerit a macskád sem:-)

2010. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
A mi cicáink házikoszton nőttek fel. Persze kapnak konzervet azt szeretik, a száraztápot nem. De imádják a levest a főzeléket a húst mindent megesznek, és semmi bajuk...:)
2010. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!