Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy a kandúr...

Lehetséges, hogy a kandúr cicám hazahozott egy másik kandúr cicát?

Figyelt kérdés
Az én cicám kb.1 éves nem ivartalanított kandúr aki ma hazahozott egy kb.9-10. hónapos kandúr cicát.Napok óta látom őket együtt,de eddig azt hittem lány cica és azért vannak együtt...de tévedtem.Lehetséges ilyen?
2015. jún. 28. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
De aranyos, ő hazahordja a "haverjait", a miénk meg állandóan elkergeti őket.:D Elég szokatlan azért, de honnan tudod, hogy fiú macska?
2015. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen aranyos.Egyértelmű jele van,hogy kandúr cica :).Kapot enni,inni azóta jön és hízeleg a mi cicánk meg rá sem hederít.A kicsi egy picit fél tőle,de nem értem miért mert eddig az utcán haverok voltak.Egyébként látszik,hogy ápolt,szép háztól eljött macsek :).

Ja még az jutott eszembe,hogy nem lesz rá a saját macskánk féltékeny ha befogadjuk?Félek,hogy elmenne itthonról...

2015. jún. 28. 18:44
 3/20 anonim ***** válasza:
Állatok..
2015. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 piriiiii ***** válasza:
0%
Nem lehetséges, hallucinálsz.
2015. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen járnak a kandúrok, főleg az ivarosak.Simán lehet, hogy össze'haverkodott' egy másik macskával és amikor megindult haza akkor követte és látja a cica hogy van is kirakva kaja nem zavarják el stb.

De szerintem nem szép dolog más macskáját odaszokatni magunkhoz, kivétel persze, hogyha éheztetik a macskát vagy látszólag nem kap szeretetet.


Szóval én nem is zavarnám el, de vízen kívül nem raknék ki más kaját ha jól van tartva.Nem fair a gazdájával szemben.

2015. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

vannak meleg macskák is nekem mamám mesélte hogy nekik volt egy kandúrjuk és ők szexeltek is egymással vagy próbálkoztak mert nem mindig jött össze

de a szomszédunknak meg a kutyája meleg a szukákra nem reagál csak a kanokra :)


de nem meglepő mert 1500 állatfajnál fordul elő homoszexualitás még

2015. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
vagyis két kandúrjuk volt :D
2015. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Félre ne értsd nem akarom megtartani a cicust.Szépen lefényképeztem és felraktam egy közösségi oldalra hátha meglesz a gazdija.Tervbe van véve,hogy holnap végigkérdezem a szomszédokat,hogy nem-e hiányzik egy cica valahonnan.Ma azért nem került rá sor mert csak vasárnap van.


Egyébként már 2 hete látom itt előttünk "ólálkodni",de még csak ma jött be és egész nap itt aludt a másik macska mellett aki nem akar bejönni a lakásba azóta mióta itt van.A mi cicánk benti cica és ő bent is kap ételt.A másik meg csak azért kapott mert egész nap itt volt nálunk.

2015. jún. 28. 19:00
 9/20 A kérdező kommentje:
Persze ha nem jelentkezik a gazdája és nem is találom meg a szomszédok közt sem akkor megtartom.
2015. jún. 28. 19:01
 10/20 macdln ***** válasza:
100%

Kis aranyos :) Szerintem, ha látszik rajta,hogy jól van tartva, akkor valakié, tehát a gazdája szereti és nagyon sajnálná, ha máshoz szegődne. Úgy élne a nagy tudatlanságban, hogy " Mi történhetett az én gyönyörű cicámmal ? Miért velem történik ez ?!"

De amúgy a kandúr cicákra jellemző, hogy elvándorolnak otthonról és néhány nap múlva hazatérnek. Lehet, hogy vele is ez van. Vágyik az új társaságra. :) Szerintem, ne kényeztesd el nagyon, sajnálná a gazdája. Csak vizet tegyél ki neki. A régi jó barátai, a szíve, na meg a gyomra majd hazahúzza :) Várj még úgy egy-két hetet, de ha még mindig jön hozzád rendszeresen, akkor fogadd be !

Szerintem be fogja fogadni a cicád, hiszen, ha ő hozta haza :)

2015. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!