Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig járnak vissza a régi...

Meddig járnak vissza a régi tulaj macskái?

Figyelt kérdés
Házat vettünk, ahol a néni nemrég meghalt, de volt két macskája. Nem valami barátságosak, fújtak is már a kislányomra, a kárról nem is beszélve, amit már okoztak, szóval nem nagyon szeretjük őket. Enni nem adok nekik, bár a férjem már megsajnálta őket. Elvittem őket egy ismerősnek, de visszajöttek!! Mit csináljak?
2015. júl. 8. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha el tudtad vinni, akkor nem lehetnek olyan ellenségesek. Én hozzá nem mernék egy ellenséges macskához nyúlni, föleg ha kandúr.

Inkább barátkozz össze velük. Milyen messzire vitted? Mert a "faluvégéröl" persze hogy hazatalálnak, ezt a szomszédunk is eljátszotta.

2015. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Most minősítselek? A ház a macskáknak is az otthona volt...

Téged is egy zsákba kéne rakni és elvinni valahova, amiért nem férsz el a macskáktól...


Örülnél, hogy kártevő mentesíti a környéket...


Na paszdmeg fújt, majd nem fog, ha barátkoztok...

2015. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Miért a macskákat szidod? Te vagy a betulakodó..

Probálj barátkozni. Nekik sem egyszerű...

Gondolom valami újgazdag vagy...

2015. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Szegények :( Nekik az a ház az otthonuk. Csak úgy ott maradtak gazda nélkül... sajnálom őket.

Ha nem szeretnéd befogadni, etetni őket, próbálj nekik gazdát keresni (hirdetés, állatvédők, menhelyek segítségével).

2015. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

szerintem adj nekik enni, főleg ebben a melegben sok víz legyen kint. a kölyködet meg nem azért fújta meg, mert gonosz, hanem mert az ő területe és nem érti, hogy kerültetek oda. majd megszokik. a gyerekek általában szeretik az állatokat, meg azok a macskák ott nőttek fel, ott éltek évekig. szerintem kegyetlenség nem adni nekik enni.nem mondom, hogy tutujgasd meg vidd el orvoshoz ha kell, de legalább kaját adj neki.

én el se adtam volna a házat, ha ezt nem vállalják az új tulajok

2015. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is etesd őket. Én nagyacskás vagyok és szerintem is megszoknak egy időn belül. Szépen lassan óvatosan egyidő után megprobálhatjátok megfogni őket megsimogatni ès talán egy nap eljön azaz idő amikor nem tudtok nélkülük èlni.


A macskákat nem lehet elvinni. Mindig vissza találnak. Egyszer hallottam egy olyan történetet hogy egy csalad elköltözött a règi házától legolább 100 mérföldre ès ott kellet hagyniuk a cicusokat. Aztán eg kèt hónap után nagyon èhesen lesoványodva megjelentek a macskuszok.

2015. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi kétszer is "örököltünk" így macskát. Az egyiket befogadtuk, de a kutya, amelyiket később a házhoz hoztuk, sajnos nem tűrte meg, így a szomszéd nénihez vittük az ételt, és ő vállalta, hogy megeteti, így lett "közös". A másik esetben eleve szóltunk az eladónak, hogy a kutya miatt nem tudjuk vállalni, de nem érdekelte. Annak helyet kerestünk.
2015. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A macska hamar megbarátkozik ha kedvesek lennétek hozzá... nem értem én sem miért vannak ilyen szívtelen emberek... meghalt a gazdájuk és szegény macskáknak nincs hova menni. Legalább hívj fel egy menhelyet hogyha te ennyire utálod a macskákat.
2015. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nincs a kertben egy suffni, ahol egy kis maradék kaját, és vizet lehetne nekik kirakni.
2015. júl. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Se újgazdag nem vagyok, se kölyköm nincs. Bunkók meg a válaszolók többsége. Írjatok címet, küldöm őket.
2015. júl. 15. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!