Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig járnak vissza a régi...

Meddig járnak vissza a régi tulaj macskái?

Figyelt kérdés
Házat vettünk, ahol a néni nemrég meghalt, de volt két macskája. Nem valami barátságosak, fújtak is már a kislányomra, a kárról nem is beszélve, amit már okoztak, szóval nem nagyon szeretjük őket. Enni nem adok nekik, bár a férjem már megsajnálta őket. Elvittem őket egy ismerősnek, de visszajöttek!! Mit csináljak?
2015. júl. 8. 14:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan ellenségesek vagytok. Nem azt kérdeztem hogy kell vízbe fojtani őket vagy hasonlók. Azért vittem ismerősnek, mert szerette volna őket. Ez szerintem alternatívája a menhelynek, helyet kerestem nekik. Direkt együtt, hogy ne legyenek elválasztva. Ilyen hévvel inkább kampányoljatok az állatok olcsóbb ivartalanítása mellett. Vagy az meg személyiségi jogokat sért, hogy korlátozom a családalapításban?!
2015. júl. 15. 15:53
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, azért nem bunkó a többség, mert nem azt a választ kaptad amit vártál.

2 olyan választ olvastam ami tényleg bunkó és támadó volt, azért ez nem a többség. A többség egyszerüen azt tanácsolta hogy adj nekik enni, mert nekik is megváltozott az életük rossz irányba.

2015. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!