Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egyik napról a...

A macskám egyik napról a másikra teljesen megvátozott. (többi lent) Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyik este bekapcsoltam a "River Flows in you" zenét amit cicák énekelnek, erre a macskám nyávogott, bújt, hullott a szőre.Bekapcsoltam ugyanezt a zenét csak úgy, hogy nem macskák éneklik és akkor is nyivákolt, stb.Azt hittem reggelre elmúlik de nem. Elvittük állatorvoshoz is hátha beteg vagy valami de azt mondta, hogy teljesen egészséges, csak egy kis gyulladás van a torkán.Épp most is mellette ülök, dorombol, olyan helyen fekszik ahova életébe nem feküdt be, még mindig rettenettesen hullatja a szőrét. Mi lehet a baja? SÜRGŐS!!! Előre is köszönöm a válaszokat!(3 és fél éves, ivartalanított, lány cica).Szerintetek mi lehet a baja?

2015. júl. 9. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
ha az állatorvos azt mondta, hogy nincsen baja, akkor milyen válaszra számítasz?láthatatlanban nem létező állatorvosi diploma nélkül bíráljuk felül az állatorvos vizsgálatát?
2015. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszra számítottam, de mindegy.
2015. júl. 9. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért hullatja a szőrét mert vedlik...Semmi köze a zenéhez, vagy ilyesmihez, szerintem egy kicsit túlizgulod...Annak, hogy nyivákol 1000 féle oka lehet, a macskák ilyen állatok, sok fura dolguk van, de ha az orvos szerint egészséges, akkor egészséges, örülj neki...Amúgy meg van egy olyan érzésem, hogy ha nem képzelted volna be ezt a zenés ostobaságot, észre sem vettél volna rajta semmi "teljesen megváltozást"
2015. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ de nem képzeltem be. Belebújik az ölünkbe,nyávog ,dorombol, ezeket nem szokta csinálni. Olyan helyre fekszik be aludni ahova életébe nem ment.

De tényleg, csak látom ha macskám nem úgy viselkedik ahogy eddig. :)

2015. júl. 9. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, tényleg te tudod a legjobban, de én akkor sem értem, hogy miért baj, ha másképp viselkedik...Talán az a baj, hogy belebúj az öletekbe és sokat dorombol???Nem hiszem, hogy bárki is el tudná mondani, hogy mi a baja, illetve hogy hogyan tudnád "visszacsinálni" (bár én csak örülnék, ha a macskám hirtelen ilyen barátságossá válna) Esetleg azt tudom még elképzelni, hogy ivarzik.Ivartalanítva van?
2015. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ivartalanítva van. Hidd el örülök, hogy belebújik az ölembe de látom rajta, a szemébe hogy bágyadt.
2015. júl. 9. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire görcsölsz miatta, akkor vidd el egy másik dokihoz...

Semmi baja nincsen. Egy macska nem kattan be ilyen könnyen, nyugodj már meg, nincsen maradandó baja. Mellesleg a macskák legtöbbször furcsán reagálnak a macskahangokra, amik nem tudják, honnan jönnek. Semmi baja nincsen, simán reagálhat arra is, hogy csupa ideg vagy.

2015. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat.:)
2015. júl. 9. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!