Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskát ajánlják panelba?

Melyik macskát ajánlják panelba?

Figyelt kérdés
Van egy boxer kutyánk, 2. lakunk, nagyszüleimtől (kertből) hozhatok? A szüleimet még nem kérdeztem, de ha lehetne?

2015. júl. 14. 00:35
 1/10 anonim válasza:
két kutya mellé szerintem már felesleges a macska is,főleg panelba..
2015. júl. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 1 kutyáról olvasok :D szerintem bármelyik macska, kutyafüggő, hogy mennyire toleráns velük
2015. júl. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
igazad van,második, félre is olvastam,meg a kérdezőnek sem túl jó a nyelvtanja.
2015. júl. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
61%
Legjobb a plüss macska,mivel az nem sz@rik be a lakásba ;-)
2015. júl. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól fgg, mennyi időt tudtok vele tölteni. Ha mindketten egész nap dolgoztok, és csak a kutyával lesz otthon, akkor oéyan vérmérsékletű kellene, ami mondjuk egész nap alszik, így nem rámolják szét a lakást.

A kutya mennyire fogadja el a cicát? Kérjetek meg ismerősötöket, hogy adjon kölcsön mondjuk hétvégére egyet, amire vigyáztok ne legyen baja. Mondjuk ha van kutya, akkor már allergia nem lesz, mert azt sem bírnátok.

2015. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha fajta, akkor szfinxre gyűjtsetek, mert annak van a legkevesebb szőre, vagy valami nagytestű nyugodt fajtát.
2015. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam 2.-on lakunk. Még gyermek vagyok. A kutyám van hogy a nagyszüleimnél kergeti a macskát, de már volt kb 1 hétig pár hetes cicánk és jól megvoltak (nagyszüleimtől volt a cica)
2015. júl. 14. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Brit rövidszőrű :)
2015. júl. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából csak nyugodt legyen és nó ha ivartalan.
2015. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vennék oda macskát, de ha mindenképpen akarsz, akkor legalább egy mentett cicát fogadj be.
2019. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!