Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet a szomzséb...

Hogyan lehet a szomzséb macskáját távoltartani a kerttől?

Figyelt kérdés
Mind a két szomszédunknak van macsája.Én szeretem a cicákat de a nagyim velünk él és ő ha jól tubom alergiás rájuk(meg utálja is őket). Kerités kilőve 2 okból 1:azért én nem tudok semmit csinálni hogy legyen csak a szüleim 2:dombon lakunk és az egyik szomszéd lényegében felettünk lakik(a macska így max visszamenni nem tudna). Aztán van az is hogy a macska 2m-et ugrik meg szinte minden jukon áfér. Mit tegyek? Előre is köszz az ötleteket.

2015. júl. 16. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a kerítés nem akadály nekik. Szegényeket elkellene zavarni, talán úgy nem mennek vissza.. Nincs valami a kertetekben, amiért szeretnek oda járni?
2015. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs kerites, akkor megis mirol beszelunk?
2015. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mi is el szoktuk kergetni őket(a nagyapám már slaggal is próbálta) de mindig visdzajönnek. A kertbe talán a madarsk miatt jönnek(gyömölcsfák miatt nálunk van a legtöbb).SOS kéne valami ötlet mert a macskákra is frádz jön a nagyim is ideges lesz és ez az idegesség kihat a környezetére(rám is)...
2015. júl. 17. 10:24
 4/14 anonim ***** válasza:

csinaljatok keritest?

Komolyan, elso korben, ha egy dombon laknak, es a alsobb szomszedom nem csinalna keritest, es ideges lenne a arra jaro macskaimtol, (megis merre jarjanak, a domb tetejen uljenek bontsanak szarnyat, es repuljenek?) elso korben ketsegbe vonnam a jozan eszuket...

Ha nekiallnanak valami drasztikusabb dologhoz is, akkor hiaba vagyok konfliktus kerulo, nem kerulnem el, mert nem elvarhato, hogy kutya-macska-ufo ismerje a telekhatarokat, ha az nincs lekeritve.


A megoldas: Nagymamad ne nezze a macskakat. Ha nezi akkor ne idegeskedjen. Ha idegeskedik, kosson pulovert (vagy telepitsen szogesdrotot a hatarra) ahelyett hogy a csaladjat fusztralja.

Vagy nezesse meg magat orvossal. Es szedjen nyugtatot.

2015. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elolvasva a kicsit tamadora sikerult valaszom... hat sorry.

A helyzet az, hogy elegge sok jol-rosszul mukodo megoldas van arra, hogy elerjuk, a macskak ne menjenek be a lekeritett teruletre, de anelkul sem tanacs, sem lehetoseg.

2015. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy mindkét szomszédnak van keritése ráadásul falun lakunk ezért a szüleimnek az a véleménye hogy nincs szükség kerítésre. Tudom hogy a nagyimmal van a hiba nem a macskákkal de ezt nem merem megmondani neki (találjátok ki mért). Nem baj ha támadós a komment: minden ötlet jól jön.
2015. júl. 17. 12:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Kupakokba tegyél ki ecetet. Annak a szúrós szagát nem fogják szeretni és máshova mennek. De a növényekre ne kerüljön az ecet mert káros rájuk, járda hézagainál használtam már gyomirtásra is.
2015. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kössz, végre egy használható ötlet.☺
2015. júl. 17. 16:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnököd kertjét locsold meg valeriánával, akkor a környék össze macskája ott fog nyervákolni, nem a ti kertetekben.
2015. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Vagy léteznek a macskához való élvefogó csapdák. Megfogod a macsekot, egy párszor megmeríted az esővizes hordóba, aztán elengeded.
2015. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!