Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet a macskákat távolta...

Hogy lehet a macskákat távoltartani?

Figyelt kérdés
A szomszédban van sok macska (igazából a szomszédban rokonok élnek és ők se nagyon bírják a macsekokat) és minden hova oda sz.arnak. Mit lehetne ez ellen tenni ami hosszú távon hatékony?

2014. aug. 10. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Nyírjátok ki őket xd
2014. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is a fagyálós tejre gondoltam...
2014. aug. 10. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha mar igy eldontotted, hogy allatkinzast akarsz elkovetni, minek irod ki a kerdest olyan helyre, ahol allatbaratok is lehetnek?

Csak azt tudom mondani, amit Jezus mondott Judasnak: Menj, es ted meg, amit meg kell tenned."

De ne itt trollkodj nalad jobb, vagy csak erzekenyebb lelku emberek elott.

2014. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy Te kedves második válaszoló, mit mondanál akkor ha az egész telkeden macska sz.arszag lenne és ha minden éjjel arra ébrednél töbször is hogy a szobád ablaka alatt nyávognak.


A továbbiakban hasznos, értelmes válaszokat várok!

2014. aug. 10. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Pff még ilyen nyomorult embereket... És ha a te kutyádat ölné meg valaki mert mondjuk idegesíti ahogyan ugat? Szerencsétlen idióta... Az sem igaz, hogy nehéz begépelni a google-ba, hogy macskariasztó.


De tessék megtettem helyetted.


[link]


[link]


[link]

2014. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát azért meg ne öld őket semmi kép.


Egy megoldásnak jó lehet az elző válasz adó által linkelt macskariasztó.


Ha sörözöl, vagy tudsz ingyen vagy olcsón vagy ahogy neked jól esik szerezni pvc csövet vagy ereszcsatornát akkor megoldás az is ha a kerítés fölé körbe (kapu fölé is) húzol drótot amire ráhúzod végig az előbb említett henger alakú csúszós tárgy valamelyikét. Mivel a dróton elforog és még csúszik is nem fog tudni bemászni rajta.

Ha lefújod olyan színűre mint a kerítés csúnyának se csúnya. Ez persze csak akkor megoldás ha a kapun, kerítés alatt se tud bejutni.


Harmadik megoldás lehet saját kutya vagy macska.

2014. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves #5 válaszoló: nincs semmilyen állatom.
2014. aug. 11. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!