Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacska megfostosodott?...

A kismacska megfostosodott? (fontos, többi lent)

Figyelt kérdés

Találtam egy kismacskát, kb olyan 6-7 hetes lehet, még kék a szeme.

Nem tudom hogy a macskakonzervtől lehet-e az hogy, hígat kakil vagy attól hogy, gyakran ölbe vettem?

Hogyan tudom azt meg állapítani hogy mitől híg?

Ha megfostosodott akkor mit lehet vele csinálni hogy újra a régi legyen?



2015. júl. 19. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos megoldja.Nincs olyan,hogy megfostosodott,beteg a cica ennyi.
2015. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De mit csinál vele?

Amit nem lehet itthon?

2015. júl. 19. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értesz a macskákhoz, nincs gyógyszered a bajra, az állatorvos ennyivel van előbbre nálad... szóval vidd el, nem egy nagy összeg általában.
2015. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kismacskáknak való konzerv kell neki, és víz, vagy laktózmentes tej. Ne adj neki tehéntejet, ha megtetted, akkor azért van, mert laktózérzékenyek a cicák. De lehet, hogy férges, vagy valami más baja van. Vidd el dokihoz, amúgy is el kéne, mert kell neki oltás, stb. Nagyon aranyos vagy, hogy befogadtad, akár értesz hozzá, akár nem, még sok cica szorul gazdira, és te egyet megmentettél!
2015. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a "fostosság" valami régi hiedelem, ilyen betegség nincs. Az állatorvos ismeri a macskák betegségeit, tud adni gyógyszert. Te nem tudod, hogy mi a baja és gyógyszered sincs, így otthon nehezen tudnád meggyógyítani.
2015. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a háziorvos,szemész,fülész,sebész,nőgyógyász mit csinál veled amit te otthon nem tudsz?
2015. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2015. júl. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!