Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám. A családom...

Eltűnt a macskám. A családom becsapott. Hogy derítsem ki mi van a dolog háta mögött? Tartok tőle, hogy nem "egyszerű" eltűnéséről van szó.

Figyelt kérdés
Eltűnt a macskám. Azaz nem az enyém, hanem Nagyszülőmnél van, de nagyon szeretem. Viszont keresztanyám aki nagyszülőmmel lakik azt mondta Nekem, hogy eltűnt a macska. Nagymamám meg azt, hogy elütötték és a szomszéd találta meg. Beszéltem a szomszéddal és ő azt mondta, hogy Mamám is kereste már a macskát, de nem tudnak róla semmit. Akkor mért hazudta ezt Nagymamám? Ők vitték volna el? Mi történhetett ? És h derítetem ki?

2015. júl. 20. 21:27
1 2
 11/13 Lucifer1713 ***** válasza:

Szívesen!:)

Szerintem mindenképpen az lenne a legjobb, ha hármukat (vagy legalább kettejüket) egyszerre kérdeznéd ki, hogy meséljék csak el egymásnak a történetüket.

Egyébként nem biztos, hogy kirakták valahol, sajnos az is előfordulhat, hogy megmérgezték, ezért nem javaslom, hogy te is átverd őket (bár igazad van, teljes mértékben megérdemelnék), jobb lesz, ha fény derül az igazságra, és letisztulnak a dolgok.

2015. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy közös szembesítő beszélgetés a történet szereplőivel.

De ne tudjanak róla előre mert akkor felkészülhetnek valami közös fedősztorival. Váratlanul kell rákérdezni aztán úgyis látszik azon aki hazudik, vagy valaki úgyis elárulja magát. De legjobb lenne egy független féltől rákérdezni, aki mondjuk tudhat róla, de nem érdeke, hogy hazudjon neked, illetve valószínűleg nincs beavatva.

Abszolút átérzem a helyzetedet, nekem is folyton hazudik a családom, mert félnek a haragomtól... Egyszer elhallgatták, hogy a forró sütőlapra felugrott, mert nem vigyáztak rá eléggé és nem tudtam miattuk egyből orvoshoz vinni, csak 1-2 napra rá, mikor észrevettem, hogy fáj neki.

2015. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem ki a szomszédot, aki nem tud semmiről. Megmérgezni csak nem, hisz vannak náluk még cicák meg erre szerintem azért csak nem képesek, bár. :( Annyira bánt és nem tudom merre keressem. Az a baj, hogy sajnos mind a kettő átvert. Egyik se nézett a szemembe sőt az egyik még a hangját is felemelte mikor megkérdőjeleztem. Egy kislány tudna segíteni (szomszéd lánya) ő mindig elmondta ha meghalt a cica, de ha nem "avatták" (és nem hisz tudják, hogy elmondja) akkor nem tudom.
2015. júl. 23. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!