Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat tegnap vettem...

A macskámat tegnap vettem észre hogy valami baja van adtam neki tejet de azt sem kérte , két napig volt távol az a gyanum hogy megmérgezték. Most is remeg, nem bír menni, csak húzza magát de ritkán változtatja a helyét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 10:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lázas, nem kapott napszúrást? Próbáld meg hideg vízzel locsolni, lehűteni, és ha nem használ, irány a doki, mert kiszáradhat.
2015. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Baromi gyorsan rohanj vele az állatorvoshoz, ha azt szeretnéd, hogy életben maradjon. Bár már tegnap kellett volna.

Komolyan nem értem, ez számodra nem egyértelmű, hogy ilyenkor orvoshoz kell menni?!

2015. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
És adjál neki vizet inni.
2015. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg, ha nagyon meleg, tusold le óvatosan hideg vízzel elsősegélyként, aztán doki.
2015. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nincs közelben doki! Egy kis faluban lakom ahol csak péntekenként jön ki a doki de csak egy hónapba egyszer! Már máskor is távol volt két napig de akkor semmi baja nem volt mostmeg.. áhh azt hallottam a sósvíz neghánytassa és az jót tesz neki! tényleg?
2015. júl. 21. 11:04
 6/16 anonim ***** válasza:

Berakod egy dobozba, hordozóba, hátizsákba, szatyorba, bármibe és a legközelebbi állatorvoshoz elviszed.

A másik lehetőség, hogy kezdj el ásni. Péntekig elpusztul.....

2015. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne hánytasd, lehet, hogy már hányt, és ki van száradva. Kint járt? Hozzájut vízhez? A hűtés nem segített?
2015. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Adtam neki vizet tejet erővel de megitta, és már szerintem jobb mert már normálisan járt nem húzta magát. csak az a baj hogy valamiért időnként nyávog.!még nem hányt
2015. júl. 21. 11:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok távgyógyász, de lehet, hogy napszúrás, az én kinti macskám járt már így. Hűteni kell, víz kell neki, a kaját ne erőltesd, tejet se adj neki most.
2015. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
ha magadon eszlelnel ikyen tuneteket akkor otthon ulve varnad, mondvan a faluban nincs orvos? gondolom el kéne menni masik faluba/városba. ahogy te is tenned, ha te lennel beteg
2015. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!