Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet a (benti) macskákat...

P@rkour07 kérdése:

Hogy lehet a (benti) macskákat távol tartani bizonyos helyektől?

Figyelt kérdés

pl: ne menjen fel az asztalra, ne verje le az ablakból a virágcserepet, ne rágja meg a kábeleket


Meg lehet ezeket tanítani nekik? Ha igen, akkor hogyan?

Hiába zavarom el állandóan akkor is mindig oda mennek.


2015. júl. 24. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mekkora macska? Nekem a macskám egy idő után leszokott arról, amit tiltottam, egyszerűen nem akart nekem bosszúságot okozni, valószínűleg ezért. De pici korában az összes ilyen rosszalkodós, később nem vernek már le semmit, legfeljebb, ha megijeszted, és hirtelen ugrik le valahonnan.
2015. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb. 3 hónaposak. Remélem akkor ez később változni fog. Köszi a választ!
2015. júl. 24. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Van direkt macskáknak való narancsot tartalmazó spré szerű cucc, amit akár növények köré is lehet, de ha titeket nem zavar lehet kábelre is (el kell rajta olvasni) A lényeg hogy nem szeretik az illatát és nem mennek oda, de arra figyelj hogy olyan helyre ne fújj ahol szeretnéd hogy lehessenek.

Nálunk valamelyik cicánál bevált, pedig az kinti volt és növényre raktuk.

2015. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!