Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban már háromszor vittem el a lány cicámat állatorvoshoz ivartalanításra, de sajnos mind a háromszor el kellett halasztania mert fontosabb műtétjei voltak.

A lényeg az, hogy az első 2 alkalom után elkezdett tüzelni, most pedig folyton nyávog és ilyen "bau" hangokat hallat. Ha bent van ki akar menni ha kint van be akar jönni, egyszóval nem találja a helyét, és eddig alig lehetett beletuszkolni a hordozójába most pedig magától beleül és a kapunál ül folyton ki akar szökni.

Nem értem miért viselkedik így?


2015. aug. 7. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy érzi a cica hogy ő ennél sokkal többre hivatott és be akarja járni a világot, vagy elkurvult.
2015. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így is beszokta járni, de nem értem most miért a kapuban ül :)
2015. aug. 8. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
akkor elkurvult a cica és társaságra vágyik elé sokra
2015. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ugyanis a környéken levő kandúrokkal és az én 2 fiú cicámmal is verekedik
2015. aug. 8. 03:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rájött, hogy szereti ha a hordozójában elviszitek sétálni. Bár ha kinti, akkor bármikor mehet, de lehet szeret fekve utazni és biztonságban.
2015. aug. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tüzeléskor állandóan mennének a kandúrok után. Ha nem sikerül becserkésznie egyet, 2-3 hét múlva újra kezdi.

Nem értem az orvost: időpont van műtétre (te előtte nem adsz neki enni-inni) és elhalasztja? Szerintem keress egy megbízhatóbb dokit, egy macskát nem nagy kunszt elvinni messzebbre. Addig, amíg nem kiscicástúl kell megműteni....

2015. aug. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-sal értek egyet: ha valóban olyan sürgős műtétek voltak, illett volna telefonon értesíteni. Én már a 2. alkalom után "megköszöntem" volna és keresek másikat. Nagyon figyeljetek a cicára, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy növekszik a pocakja. Nagyon rafináltak tudnak lenni, ha el akarják érni a céljukat.
2015. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!