Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskátok hogy nyitja ki az...

A macskátok hogy nyitja ki az ajtót, ha nincs kilincsre zárva?

Figyelt kérdés
Az enyém benyomja a kisfejével, úgy, hogy odateszi a résbe és nyomakszik. :)
2010. márc. 9. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Addig böködi a mancsával, míg lesz egy macskánnyi rés, ahol átfér. Befelé meg próbálja húzni, a résbe teszi a mancsát, és húzza maga felé.
2010. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
addig piszkalja a labaval mi ki nem nyitja, alulrol vagy oldalrol
2010. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
regebben mig kicsi volt az enyemugy kozlekedett mint egy kos, mostmar piszkalja a labaval mig ki nem nyilik
2010. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

benyúl a lábával és húzza maga felé. ügyes kis dög:)


persze kérdés, hogy melyik irányból. mert ha kifele nyílik akkor tolja a fejét és úgy. ha a másikból, akkor ahogy mondtam fent.

2010. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

tényleg a másik irány is van. Akkor kapirgál. De nagyon vicces. Éjszaka olyan fáradt volt, hogy nem tudta rögtön benyomni a fürdőajtót így bánatában leroskadt mellé és csodálkozott, hogy kinyílt, mert neki dőlt a feneke. :)


Van egy sziámim, az meg úgy nyitja ki befelé, hogy kétlábra áll az ajtóval szemben és kézzel benyomja. Kifelé meg úgy megy, egy kézzel behúzza az ajót. Tök érdekes.

2010. márc. 9. 09:35
 6/17 anonim ***** válasza:
azért vigyázni kell. amikor befelé nyitja az még nem gáz, de ha kifelé, akkor nehogy a saját lábára húzza rá az ajtót.
2010. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Anyámék macskái meg nem érzékelik a különbséget. Ha kilincsre van zárva akkor is alányúl a karmaival és rángatja.
2010. márc. 9. 09:41
 8/17 anonim válasza:
Az én macsekom akkor is kinyitja ha kilincsre van zárva. Láttam hogyan csinálja. Felugrik a kilincsre és addig ló és ugrál amíg le nem nyomja. Utána már "macskajáték" kinyitni az ajtót.
2010. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! nekem 3 cicám van, de mindhárom másképp csinálja.az egyik piszkutál , a másik 2 lábon 2 "kézzel" nyomul, a pici meg csüng a kazettás teraszajtón és kazettánként halad fölfele míg észre nem vesszük és be nem engedjük.nyáron ajtó-ablak nyitva van, cirkulálnak össze-vissza.ilyenkor télen a 3 macseknak egy este ketten

vagy 20-szor fölállunk ajtót nyitni.már mutogatunk a férjemmel egymásnak, hogy most te jössz, az előbb én nyitottam ajtót.néha hülyét csinálnak belőlünk, az biztos.de, hát ,aki macskás, az tudja mi ez.

2010. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én vettem macskaajtót:)

meguntuk, hogy mindig ugrált a kilincsen akár este reggel, és fel kellett kelni.


ki kellett vágni az ajtót lent és rápakolni, nem lett tökéletes, de a működésében perfekt. használja, ez a lényeg.

2010. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!