Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit szóltok ehhez a macskabund...

Mit szóltok ehhez a macskabunda sztorihoz? Mert engem sokkolt rendesen!

Figyelt kérdés
Gondolom hallottátok rádióban, olvastátok újságban, vagy láttátok tv-ben. Én személy szerint a sírás szélén álltam, amikor tegnap láttam a riportot a tv-ben. Komolyan mondom, ennél lejjebb már nem süllyedhet valaki! Hogyan képesek az emberek ilyen kegyetlenségre? Ilyenkor mindig elgondolkodom azon, hogy még hány millió szerencsétlen állat szenvedhet a világon!:( Kutyák, macskák, stb. Nektek mi a véleményetek?
2010. márc. 9. 12:36
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
31%
és a csincsillágért miért nem sírsz? vagy a sertésekért?Ázsiában a kutyákat megeszik? Azokat is megölik. Attól még tényleg felháborító de sok szörnyűség folyik a világban legálisan...
2010. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Én ma láttam a riportot. Felháborító! És szomorú,hogy erre még van is igénye egyes embereknek.
2010. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%

A felakasztott, aztán élve elásott kutya esete engem jobban kiakasztott.

Ez még nem éri el az ingerküszöböm felsőfokát, bár erős késztetést érzek, mikor tehetős asszonkák bundában szállnak föl a metróra, hogy leköpjem őket.

Már gondolkoztam rajta, hogy csináltatok magamnak egy helyes kis polót, vmi hasonló felirattal "Ha igazi bunda van rajtad leköplek, ha műbunda akkor is, mert hülye vagy. Állj távol tőlem!"... Csak ezzel az a gond, hogy nyáron senki se hord bundát, úgyhogy marad a kitűzős megoldás jövőre. Tényleg felkavarodik az ilyen "bundás" emberektől a gyomrom.

2010. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Édes istenem olvasd már el a kérdést! RENDESEN!!!! Oda írtam, hogy még mennyi állat szenvedhet, kutya, macska, STB!

STB= ÉS A TÖBBI! Most már világos, hogy nem csak a macskákat siratom? Csak egyszer lenne olyan, hogy nem szól be valaki! Bármilyen állatot kínoznak, engem felháborít! Te meg legközelebb értelmezd a kérdést, mielőtt hápogsz!

2010. márc. 9. 12:48
 5/29 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek az utolsó 2 válaszolóval! Örülök, hogy ti értitek a kérdést! Én sem értem meg azokat, akik képesek hordani egy bundát! A hideg is kirázna, ha tudnám, hogy egy megkínzott, lenyúzott állat lenne rajtam!
2010. márc. 9. 12:50
 6/29 A kérdező kommentje:
Engem már az is kiakaszt, ha egy kutya láncon van... Gondolom azt is hallottátok, amikor a kutyusnak levágták az orrát! Ember az ilyen?
2010. márc. 9. 12:52
 7/29 anonim válasza:
Durva nagyon!! Előbb húznám magamra az ilyen emberek bőrét mint bármelyik állatét!!Az sem lehet ép elméjű aki megveszi!!Még régebben volt egy riport a nagyeszű Zimány Lindával, aki elmondása szerint nagy állatvédő és az ő bundáit csak az ERRE A CÉLRA tenyésztett állatokból készítik és az nem ugyan az(pppfff)! NNNa szerintem el lehetne kezdeni a Zimány Lindák tenyésztését (vagy bárkiét aki állatszőrmét visel)mondjuk csizmának,vagy kesztyűnek! Sajnos bármennyire durva az ilyen állatkínzás nem tudnak ellene mit tenni:( Az sem normális, hogy kutyákat és macskákat is ESZNEK némelyik országban...
2010. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az engem ANNYIRA nem bántana, ha tudnám, hogy az állatokat humánus módon ölnék meg. Persze akkor is elítélném azokat a mocskokat akik készítik és viselik, eszik, táskának használják,stb...DE! Az, hogy elveszik tőle az életet és még előtte keserves kínokon megy keresztül egy csirke, kutya, sertés és más állat. Számomra felfoghatatlan! Ezért is vagyok vega!
2010. márc. 9. 12:56
 9/29 anonim ***** válasza:
31%
Remélem mielőtt megeszel egy párizsis szendvicset, megsiratod. Tudod a disznókat malackoruktól 0 mozgástérrel, az ürülékükbe taposva nevelik, majd durván leszúrják, hogy te jóllakhass. Vagy mikor egy tojásrántottát betolsz reggelire, belegondolsz, hogy a tyúkokat összezsúfolva egy ketrecbe csak azért tartják, hogy tojjanak, erre te pedig elveszed a tojást és megeszed a MAGZATukat.
2010. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
MONDOM VEGA VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 9. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!