Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adnátok ötleteket ehhez a...

Adnátok ötleteket ehhez a sztorihoz?

Figyelt kérdés
Három barát, akik osztálykirándulásra mennek az erdőbe 3 napra, elkószálnak, és egy vérfarkas támadásának köszönhetően ők is azzá válnak. Ezután megtudják, hogy egy egész falka él a közeli erdőben,(Nem ugyanaz, mint az az erdő ahol a támadás történt)és később a tagjává válnak. Találnak egy rejtélyes tárgyat is, aztán egy napon kénytelenek maguk mögött hagyni szülővárosukat, és egész eddigi életüket is.
2010. nov. 4. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így kicsit más mint amit te írtál eredetileg de, ne változzon át csak az egyik, utána attól félve, hogy bajba kerülnek vissza mennek a táborba, ott este akit megharaptak az elkezdene átváltozni majd miután a kicsit "szétrobolászta" a tábort elfutna az erdőbe utána a két barátja egyik követni akarja a másik fél de ráveszi a másik és mennek.Ott elérnek valami tisztás szerűt ahol több ilyen kutyuskát meglátnak majd hátulról leütik megharapják avgy mitudom én mit csinálnak velük és abban a másik erdőben kellnek fel ahol a többi kutyus is van.


Kb ennyi az elejére, hogy utána mi rád bízom:)


Nagyon gyorsan gépeltem, ezért van tele ennyi helyesírási hibával.

2010. nov. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb mint egy Alkonyat filmutánzat tartalma.. Bocsi!! Csak eddig nem túl eredeti..
2010. nov. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok, csak az a gond, hogy az eleje már kész, vagyis azt már megírtam, amit a leírásban is. A Twilightot meg nem olvastam/láttam.
2010. nov. 4. 02:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem rossz idea első, csak fárasztó lenne az egészet átírni.
2010. nov. 4. 02:40
 5/5 anonim ***** válasza:

nem láttad az Alkomyatot? Akkor hogy írtál egy ilyet? Sokkal jobb lenne, ha NORMÁLS dologról írnál! Nem vérfarkasok, meg vámpírok. Lerágott csont!


(A Rémségek cirkuszát meg olvastad,igaz?:D)

2010. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!