Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 15 évesen örökbefogadni egy...

15 évesen örökbefogadni egy macskát? Vélemény?

Figyelt kérdés
Régóta nagyon szeretnék egy cicát,csak a szüleim nincsenek oda az állatokért és a bútorokat is féltenék egy macsek elől.Viszont most beleegyeztek abba,hogy örökbefogadhatok egy cicát,viszont a bökkenő az,hogy most 15 vagyok és ha minden jól megy 3 év múlva megyek egyetemre (és valószínűleg nem a szülővárosomba).Akkor mégis mit tudnék kezdeni egy cicával?A szüleim nem örülnének ha rájuk hagynám. :/ Akkor inkább végül ne fogadjak ürükbe semmit?Nektek mi a véleményetek...?

2015. aug. 20. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Látszik hogy városban laksz. Máshol még örökbe se kell fogadni, jönnek maguktól.
2015. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódni, ha jó jellemű a cica, nem kell három év a szüleidnek ahhoz, hogy megbarátkozzanak vele. Ha megengedték, hogy legyen macskád, valószínűleg azzal is tisztában vannak, hogy ez részben rájuk fog maradni, és ennek tudatában engedték meg neked, még ha ezt nem is mondták.

Persze, lehet úgy gondolják, hogy mihelyt kiteszed a lábad otthonról, a cicát, szegényt, sajnálatos baleset fogja érni, pl. kiesik a tizedikről, és nem talpra, de szerintem ennek kisebb a valószínűsége.

2015. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint nem lenne szemétség ha az egyetemes éveimen a szüleimen maradna a macska? :/
2015. aug. 20. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Én így leszek a kutyával, de anyukám elvállalná :) HA szeretnél, miért ne?
2015. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!