Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok ivartalanított,...

Hol tudok ivartalanított, oltott macskát örökbefogadni?

Figyelt kérdés

Ismerős mesélte, hogy vannak menhelyek, akik így adnak örökbe cicát, nekem ilyet KELL keresnem. [légyszives ne a hozzáállásomat minősítsétek, kénytelen vagyok ezt választani]

És igen, tudom, hogy a cica átvételekor fizetnem kell érte.


2010. júl. 4. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi probléma nincs a hozzáállásoddal. A macskammentők csak így adnak örökbe cicát. Én időnként szoktam besegíteni nekik, most nálam is van egy oltott, ivartalanított, macska AIDS-re és leukózisra tesztelt cica, aki az illatos útról került hozzám, de itt is tudsz nézegetni:


[link]

[link]

2010. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosítok, a nagyon kicsik kivételével minden cicát ivartalanítva adnak örökbe.
2010. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Noé Állatotthonban biztosan. Itt kizárólag ivartalanított és oltott, féreghajtott macskát és kutyát lehet örökbe fogadni. Fizetni nem kell érte, de az otthon fenntartásához elfogadnak adományt, ami nemcsak pénz lehet, a weboldalukon fel van sorolva, hogy milyen tárgyi adományra van a legnagyobb szükség. www.noeallatotthon.hu
2010. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!