Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz baja a macskámnak?

Nem lesz baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Égett egy gyertya,s macskám fölé hajolt,s az egyik szemöldökszála vége,ahogy a gyertya fölé hajolt így elégett.Baja lesz?Mert halottam,ha az a fontos szerv sérül,baja lehet.
2015. aug. 20. 22:50
 1/5 A kérdező kommentje:
kb 2 órája történt.
2015. aug. 20. 22:51
 2/5 Neuhauser László ***** válasza:
Ha csak egy-két szál sérült, akkor semmi baja nem lesz, egyáb "harcokban" is (vagy vadászat közben) szokott sérülni a szemöldöke ill. a bajsza is
2015. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rágó_Ó válasza:
Az en cicam egyszer egy ego csikk fele hajolt (valoszinuleg). Mivel o nekik fontosak ezek is,a bajusz es a szemoldok,kicsit kacifantosan ment,de visszanott neki,es utana minden ment a normalis kerekvagasban. Szoval szerintem neki sem lesz baja! :)
2015. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak az egyik,de annak is csak a vége,tehát nem teljesen égett le.Juj de jó,köszönöm,megkönnyebbültem.
2015. aug. 20. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
XD Dilis cica... biztosan nem lesz baja. :D
2015. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!