Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat valaki megmérgezte...

A macskámat valaki megmérgezte. Mit adjak neki, hogy meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
Ma nagyon furcsa volt. Nem is nyávogott úgy ahogy szokott, fáradt és levert volt egész nap és fel is volt puffadva. Kiderült, hogy megmérgezték. Adtam neki tejet, mert azt mondták az jó. Mit csináljak vele vagy mit adjak neki, hogy meggyógyuljon? Kérlek segítsetek!

2015. szept. 17. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Fogod a macskát és sürgősen elmész vele az orvoshoz.

Komolyan, az eszem megáll, hogy ide írsz ki kérdést, ahelyett, hogy az orvosnál ülnél a macskáddal.

Nekem is van macskám, de ha vele ez történne, én már rég megjártam volna a dokit.

2015. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

"Mit adjak neki, hogy meggyógyuljon?"

ORVOST!!!!

2015. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Te most tényleg ilyen hülye vagy? Azonnal futás vele orvoshoz vagy ha már nincs nyitva sürgősen hívd fel. Talán még nem késő és meg tudja menteni. Ha pedig otthon akarod ápolgatni akkor lefekvés előtt búcsúzz el tőle mert holnapra halott lesz.
2015. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha egérméreggel mérgeződött akkor K vitamin.
2015. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tejet ne adj neki!!!

A legtöbb macska laktózérzékeny. Ugyanakkora kitalált hülyeség hogy tejjel kell etetni, mint hogy a sün almát cipel a hátán.

2015. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

"Kiderült, hogy megmérgezték"

Ez hogy derült ki?

Miért nem vagytok még orvosnál???

2015. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Amikor még nem kattintottam a kérdésre, csak a kategórianézetben olvastam, az első gondoltam az volt, hogy "Remélem, nem tejjel akarta meggyógyítani." Erre tessék...

Vidd orvoshoz! Vagy te tejet iszol, ha beteg vagy?

2015. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként még az is lehet, hogy nem is megmérgezték, hanem pont tejet vott korábban is.

Laktózérzékeny vagyok, pont ilyen tüneteim vannak a tejtől: puffadás, levertség, mellesleg eléggé fáj, csak ezt a macska ugye annyira nem tudja közölni (bár a "máhogy nyávog, mint szokott", az jelenthet fájdalmat).

2015. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A tej (ha nem laktoz allergias) csak erzekeny ra, azert mukod_het_ (mukodott regebben a gyors hatasu mergeknel) mert konkreten "megfosatja" a macskat, es emiatt nem engedi hogy tovabb is felszivodjon a mereg.

De amugy, nem jo mergezes ellen. Mondjuk, ha fel is van puffadva, akkor semmi jora ne szamits, kulonben irnam, hogy "talan csak hoguta". De igy nem.

2015. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban megmérgezték, akkor rohanás azonnal az állatorvoshoz. Csak ott tudják megmenteni, ha még időben odaérsz vele.
2015. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!