Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tűnnek el a macskáim! Mitől...

Tűnnek el a macskáim! Mitől van ez? (többi lent)?

Figyelt kérdés

Az első emeleten lakom és pár hete eltűnt

(már 9 éve velem lakott macskám).Csak annyit tudok

az egészről hogy az egyik éjszaka amikor kint pihentek a macskáim az erkélyen(akkor én aludtam)arra ébredtem hogy valami nagyon szörnyű ordítás van kint az erkély előtti utcán(úgy hangzott mintha vitték volna)és egyre távolodott a hang és közben mintha szenvedett volna.azutáni reggelre nem láttam már szegény cicám.

Rögtön két hétre eltűnt egy másik cicám(5 éve élt velem).


2015. szept. 18. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
mikor jut mar el vegre a macskatartok kicsiny agyaig, hogy a macskat nem szabad kiengedni, mert ilyenek tortennek veluk?
2015. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

arra vagyok kíváncsi hogy mi volt

az nem az eszetlen véleményekre

2015. szept. 18. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet elment szaporodni.
2015. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ivartalanitva vannak? kandurok vagy nostenyek? ha nincsenek ivartalanitva, elkepzelheto, hogy valoban szaporodni leptek le. ilyenkor a macskak hajlamosak horrorisztikus hangokat hallatni egyebkent is. kicsit tobb infot legyszi
2015. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Macskabiztossá kellene tenni az erkélyt. Szerelj fel macskahálót és nem fog többé kiugrani. És ha hallottad a hangokat,miért nem másztál ki az ágyból és néztél utána, mi az?
2015. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
es az elso eltunese utan miert nem tettel intezkedeseket a masodik megvedesere?
2015. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!