Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Orosz kék kiscicát szeretnék...

Orosz kék kiscicát szeretnék venni, mennyi egy ilyen macska reális ára?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Ha szerencséd van,áron alul 30-40 ezer forintért kaphatsz.De inkább 50-60 ezerre számíts:(
2008. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

Bocsi, tudom hogy semmi közöm hozzá,de minek ennyi pénzt fizetni egy cicusért,ha tele vannak az utcák meg a menhelyek kóbor macskákkal? De a te dolgod.

Egyébként, a kérdésre válaszolva, valóban 50 ezer Ft körül van egy ilyen cica.

2008. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, időközben megjött az ajánlat a tenyésztőtől, 130-ért adná :(
2008. szept. 10. 12:52
 4/22 anonim ***** válasza:
2%
Nekem házi cicám van és sokkal szebb mint az orosz kék meg a többi... Meg okos is :))
2010. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Nem a kérdező vagyok, de én is orosz kéket keresek és azért adunk ki ennyi pénz egy cicusért, mert egy menhelyen vagy az utcán viszonylag kevés hipoallergén egyedet találunk. Az orosz kéket annak tartják. Összesen három ilyen macskafaj van. Egyelőre.
2010. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%

Nekünk orosz kék cicusunk van. Ismerőstől van, mert a volt nője otthagyta a nyakán, így mi megúsztuk 14.000 ft-ból. Viszont most fiút találni Hozzá... na az kihívás.

Amúgy ha jól és sűrűn keresgélsz a neten, szoktak lenni majdnem "ingyen" orosz kék cicusok, amik költözés vagy bármi ás okból eladóak.

2011. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha még mindig keresel, meg tudom adni egy tenyésztő számát, akitől mi is most vettünk oroszkék fiú kiscicát. Teljesen megbízható, normális, a macskák egészségesek, oltási könyvük megvan. Az ára is tökéletes. ;)
2011. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

az utolsótól kérdezmény, hogy mennyi az az annyi? én is szeretnék egy ilyen cicust, de azt sem tudom hol kezdjem


az is érdekelne, hogy mire kell még költeni ha veszek egyet


eddig csak házicáim voltak, velük ugye nem volt sok gond, de feltételezem nekik már több odafigyelés kell

2011. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
előző vagyok: bocs az elgépelésekért, kicsit fáradt vagyok :)
2011. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

14:23-as vagyok.

Mi a fiú cicánkat 35.000-ért vettük. Reális az ára + másfél évig kerestem, mire találtam. Egészséges, gyönyörű bundája van, tiszták a szemei, FAJTISZTA, oltva és féregtelenítve kaptuk. Persze orvoshoz kell vele járni, a második adag féreghajtóért + az állandó oltások miatt. Még mi nem jártunk, majd 2 hét múlva lesz esedékes a dolog, szóval ezt nem tudom, hogy mennyi költséggel fog járni.

Plusz költség, hm... nekünk van már egy lány kék oroszunk, szóval nem sok új dolog kellett. Nem kellett volna a fiúnak új alomtálcát venni, használta a lányét (de ennek ellenére kapott újat), kajás tálak, fekvőhely, plusz egy nagyobb és új kaparófa (de ez nem szükséges). Igazából nem sok extra kell Nekik. Kaja terén is érdekesek, mert a lány cicusunk pl nem hajlandó megenni bármit, sem a Kitekat sem a Whiskas nem nyerte el a tetszését. :)

Lényeg a lényeg, ha lakásban tartod alom, rendszeres kaja + víz, és a legfontosabbak az oltások. :)

Amúgy a mi cicáink, nagyon jól kijönnek egymással, játékosak, szófogadóak, szeretik a gyerekeket, a kutyákat (legalábbis yorkival nincs bajuk :D), a cicákkal is kijönnek. :) Nagyjából ennyi, ha érdekel még valami szólj ;) Meg, ha komolyan érdekel a dolog, nálunk is lesznek idővel kiscicák. :)

2011. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!