Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák kihasználnak?

A macskák kihasználnak?

Figyelt kérdés

Kezdem,úgy érezni,hogy igen.

Van 3 macskám!

Csak akkor jönnek oda hozzám,ha valami ehető van nálam.Van az egyik cica ő szó szerint szokott,olyat csinálni,hogy rám nézz,nyávog egyett ( én megyek megsimogatni) erre rohan a hűtöhöz..Vagy amikor fáznak akkor még.Amugy soha ha szólok nekik,akkor sem.Ráadásul sosem,akarnak kimenni,ha kirakom őket kapirgálják az ablakot! :( néha ,nagyon idegesitőek..ti hogy vagytok a ,macskákal?


2015. szept. 28. 13:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hűűűűűűűűűűűűűű!


Pár hónapja vagy még régebben feltettem egy hasonló kérdést, de én poénnak szántam.

Kb. mindenki nekem esett, hogy milyen szemét vagyok meg nem való nekem macska, meg hogy képzelem ezt, stb, stb, stb, holott az átlagnál sokkal jobban szeretem a cicákat, sokkal többet adok meg nekik, de ezt úgysem tudom itt bizonyítani.


Rongálnak, de nem azért mert neked rosszat akarnak.

A gyerekek is ezt teszik, de akkor ott van, hogy jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj az "csak" gyerek, neki mindent lehet.


A gyerek tönkre teheti a szobád a lakásod, az életed, a párkapcsolatod, akkor is gügyögni fogsz vele, mert "gyerek".


Na most akik kutyát vagy macskát tartanak, azok nagyságrendekkel jobban így éreznek, mert a kutya/macska, nem csak akkor jön oda ha valamit akar, ha pénz kell, ha valamit venni kell, hanem azok őszintén szeretnek, akkor is ha egy 200 milliós több szintes házban laksz, és akkor is ha egy 30 négyzetméteres kis lyukban élsz többed magaddal.

Ez a különbség az "ember" gyerek és a cica gyerek között.


Akkor most újra tedd fel magadnak a kérdést:

A macskák kihasználnak? NEM!

Az emberek kihasználnak? IGEN!

2015. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Eddigi tapasztalatom az, hogy azért mennek azokhoz az emberekhez akik utálják őket, mert meg akarják nyerni maguknak. Számító kis dögök!"


Ez NEM így van!


Vannak emberek akikhez kb. tapadnak az állatok, de nem azért mert az állatkák számítóak.


És itt most nem kell azt belevenni, hogy egy családtagot elviselnek, vagy bár fintorogva, de eltűrik, hogy a kisgyerek cseszegesse őket.


A kettő nem ugyanaz!


Akit kedvelnek az állatok, azokhoz mindig odamennek.

Nem tudom, hogy miért vagy hogy érzik meg, de ez így van.


Ez NEM az amikor valami kisgyerek dögönyözi a kutyát, és a kutya csak tűr csak tűr, és a balga szülő készíti a sok-sok képet, ahelyett, hogy pofán vágná a kölkét.

2015. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2015. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

válasz 13-ra:


[link]

2015. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es, nem értelek.

A gyerek rásózott a macskára, ez tisztán látszik.

A macska testbeszédéből látszik, hogy korábban is szekálta szegény állatot.

Részéről ez egy teljesen jogos "önvédelem" volt - nyilván nem száll szembe a gyerekkel, hiszen sokkal nagyobb és erősebb, de jelzi hogy azért ami sok az sok.

2015. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

15,17 jelentve. Tipikus beteg biboldó gondolkodás. Ha érv nincs, akkor jön a sértegetés.

1. A gyerek sír. Miért? Mert már történt valami.

2. Lekever a macseknek. Miért? Biztosan ok nélkül.

3. A macska támad.


Számomra az lenne a törvényszerű, hogy egy állat, ha megtámadja egy nagyobb, és nincs sarokba szorítva, akkor megfutamodik. Itt nem ez történik. Ez az állat agresszív.

Mellesleg gyalázkodó 13 videója tetszett és nem akartam leszólni, csak válaszként érdekességként linkeltem ezt be. A betegesen macsakaimádóknak persze, hogy nem tetszik.

2015. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%

Te vagy a beteg. Azért jelentesz, mert nem értünk veled egyet?

Megüti a gyerek a macskát, az persze, hogy visszaüt. Dorombolva bújjon hozzá, vagy mi?

2015. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!