Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy kicsi, teljesen fekete, fiú cicának?

Figyelt kérdés

Képet sajnos nem tudok küldeni, mert még nincs 2 hónapos, és még nem hozhattuk el.

Vagyis részben, mert ahol hirdették, ott fent van:


[link]


(bár nem sok derül ki a pici tulajdonságaiból)


Olyan "átlagos" cica neveket nem akarok, mint pl. "Cila, Cica, Cirmi, Cicus, stb."

A másik végletet sem, amikor, valaki így nevezi el a macskáját, hogy: "Károly, Mária, József, stb."


Olyat szeretnék ami nem hétköznapos (nem kell a színére utaljon, mint pl. Kormi), a fekete színt csak azért írtam, hogy el lehessen képzelni.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. szept. 28. 20:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A Harry Potter sorozatért oda vagyok, így még a Dementor is eszembe jutott, csak azt nem lehet nagyon hívni.

Aztán gondoltam valami "okos" névre is pl. Kopernikusz vagy ehhez hasonló.


Bár tényleg az lehet az igazság, amit valaki írt.


Az előző cicusunk is amikor hozzánk került, kb. "betegesen" próbáltunk nevet adni neki.


Aztán valahogy ráragadt egy.

2015. szept. 28. 21:09
 12/20 anonim ***** válasza:
Black Jack....es Jackie a becenev 😁
2015. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Pocak! Ez jutott eszembe, amikor meglattam a kepet.
2015. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amikor nálam lesz, és még mindig tanácstalan vagyok (szerintem az lesz) ismét teszek fel képeket.
2015. szept. 28. 22:02
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem is egy éjfekete (már ivartalanított) kandúr cicám van, az ő neve Merlin. :)


Annak idején mi is gondolkodtunk a nevén. :)"Milyen szép fekete macska, hmm, most jut eszembe; a boszorkányoknak volt régen fekete macskájuk... akkor adjunk neki valami boszorkány nevet... na jó, de ez fiú cica... akkor legyen varázsló név." És az első varázsló név, ami hirtelen beugrott, az a Merlin volt. :D Viszont nagyon illik is rá, egy kifejezetten higgadt, nyugodt, szeretetteljes cica, csendes és bújós. :)


A másik név, ami még tetszett volna, az a Krampusz volt. :)

2015. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Malőr, Móka (vagy Mókás), Káosz, Rumli, Milka, Houdini, Stikli, Kóla vagy Kávé :)

Vagy ami szerintem még jól állna neki, az a Marcipán (mert olyan édes, mint a marcipán), és becézheted Marcinak. :)

2015. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Zorro,Batman
2015. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én ezeket tudnám elképzelni neki: Negro, Bobek, Áfonya.

Sok boldogságot a cicához, majd légyszi írd meg mi lett végül a neve! :) 🐱

2015. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sirius :)
2015. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szeder. Nekünk így hívják az egyik cicánkat, igaz, ő nem tiszta fekete, de ugye fekete macskára illik igazán ez a név. :D A másik, ami nekem tetszik, az a Noir (noár), franciául azt jelenti, hogy fekete. :D
2015. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!