Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fekete cicák mennyire...

A fekete cicák mennyire tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi anyukámmal imádjuk őket , nekünk van egy cicánk ő szürkés színű , neki az anyukája fekete (a családban sok cica van) és nagyon régóta megvan , élénk zöld szemei vannak és gyönyörű. Ha esetleg még lenne egy cicánk tuti feketét választanánk
2015. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó, hogy ilyen pozitívumot írtál!

Készülünk örökbe fogadni egy kiscicát, és amiket eddig megnéztünk, van közte egy teljesen fekete is.

Viszont kb. 1 ismerősömnek sincs, nem is nagyon láttam ezen kívül élőben ilyen picit feketében (vagyis soha), nagyot is csak 1-et.

2015. okt. 15. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek, ha koromfeketék.
2015. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden szín szép tud lenni. Aki babonás az lehet, hogy elkerüli. Ezt leszámítva nincs semmi ok, hogy ne lássa bárki szépnek.
2015. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A Tengerész ***** válasza:
Egyszer hozzámszegődött egy fekete macska. Soha nem rajongtam a macskákért, de ezt nem lehetett nem megszeretni. Olyan hűséges volt mint egy kutya, követett mint árnyék, füttyentésre előjött. Hogy végképp levegyen a lábamról, egy nap három gyönyörű cirmos kölyköt szült egy dobozba a műhelyasztalom közepére. De valami torz lelkű sátánista agyonverte egy gereblyével, nem volt nehéz dolga, mert rendkívül barátságos jószág volt, mindenkihez odament hízelegni. Ha megtudnám ki volt az, még most évek múlva is agyonverném aki tette.
2015. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Imádom a fekete cicákat, szerintem gyönyörűek és nagyon elegánsak. :) Az egyik legszebb szín szerintem, olyan kis kifinomult. :D

Nekem is fekete cicám van egyébként. 4 éves ivartalanított kandúr, hatalmas borostyán sárga szemekkel. Olyan, mint egy kis minipárduc. ;)

2015. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rmis válasza:
Én is szeretem a fekete cicákat, ámbár a szőkék sem megvetendők :)
2015. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!