Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fekete bőrűeknek a molettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fekete bőrűeknek a molettebb nők tetszenek? Ti nem tapasztaltátok ezt?

Figyelt kérdés

Csomószor láttam, hogy az utcán a feketék mindig duci lányokkal sétáltak kézen fogva, sőt, Facebookon is szoktam látni, hogy a ducibb nőknek van félvér kisgyerekük.

Egyik unokatesóm is duci és neki is fekete férje van.


A feketék buknak a ducikra?


2015. jún. 6. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Na a napi idióta, általánosító kérdés... Azt hittem, hogy miután elkülönítik a tiniket, ilyen kérdéseket már nem fogok olvasni, de úgy látszik, tévedtem. Sajnos a felnőttek között sok a szellemileg visszamaradott.
2015. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1, járj egy kicsit utána a dolgoknak, mielőtt tetszőleges általánosítást csuklóból hülyeségnek minősítesz.

Ez a kérdés speciel talált, Fekete-Afrikában és az afroamerikaiak körében is többnyire teltebb a nőideál, mint a világátlag.

Azt nem tudom, hogy ennek inkább környezeti okai vannak (nagyobb mértékű szegénység, éhezés) vagy inkább genetikai (a fekete nőknek pl. nagyobb a hajlama a comb és fenéktáji zsírfelhalmozásra).

2015. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyébként személy szerint nekem eddig három nőismerősöm volt fekete férfivel, és mit mondjak, egyikőjük se nádszál.

(persze ez így nem mond semmit a többi fekete férfiről)

2015. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
örülök, hogy nemcsak én figyeltem ezt meg :) köszi az értelmes választ!
2015. jún. 7. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy baromság, de én is ezt figyeltem meg :D
2015. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2


Ugye nem gondolok komolyan, hogy a világ összes feketéjének a molett nők jönnek be, ugye? A kérdező ezt állítja.

2015. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem azt állítja, hogy nincs rá ellenpélda.

Vagy boldogabb lennél, ha úgy kérdezte volna, hogy "a fekete bőrűeknek általában a molettebb nők tetszenek?".


A társadalmi csoportokról (különösen a nagyobbakról) megfogalmazott tapasztalatok mindig magukban hordoznak valamennyi általánosítást, ettől még nem lesz komplett hülyeség egy állítás.

2015. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, jobban örültem volna neki. Normálisan kéne megfogalmazni a kérdést.
2015. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 1-es hozzászólásodból idézve a "szellemileg visszamaradott" felnőtt polgártársaid gond nélkül felfogták, hogy most nem matematikáról van szó, ahol minden állítás és megfogalmazás tökéletesen egzakt. Magától értetődő, hogy egy ilyen állításra lesz ellenpélda.
2015. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

elnézést, ha nem jól tettem fel a kérdést, örülök, hogy a többség felfogta :)

azzal én is tisztában vagyok, hogy nem minden feketének a ducik az esetei, csak kérdeztem, hogy tapasztalta-e ezt valaki rajtam kívül


ahogy nem minden ember szereti a csokit például... de a többség igen.

2015. jún. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!