Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért támad rám a saját macskám?

Miért támad rám a saját macskám?

Figyelt kérdés
Nagyon agresszív velem..6 éve él velünk a lakásban és most hirtelen megváltozott,követ,nyávog rám olyan fura módon és ha hátat fordítok neki akkor harap....Van,hogy vissza csapok neki és akkor nem fut el,,hanem támadóhelyzetbe helyezkedik...Mi lehet a kiváltó ok?Amúgy nem játékból harap szerintem..eléggé megmarta most is a lábamat...
2015. okt. 16. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt bármi előzménye? Állatorvos látta már?
2015. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy tanacs, ne csapj ra, mert az valasz-agresziot okoz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__7274787-megt..

Ezt nezve, valoszinuleg jon a vilagvege, azt erzik.


Milyen nemu? Egeszseileg teljesen rendben van? Valtozott mostanaban valami?

2015. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,rám támadt,visszacsaptam és ment az adok-kapok,aztán elvonult,lenyugodott,és most jól van,megsimogattam,dörgölte a fejét a lábamhoz.Most már nem támadt rám. :)
2015. okt. 16. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de annyira jót mulattam :D

pedig egyáltalán nem nevetséges, csak elképzeltem, ahogy a macska terrorizálja, sakkban tartja a ház lakóit :)

2015. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kijár a lakásból?Veszettség ellen oltott?
2015. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!