Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítsenek, mi baja lehet a...

Segítsenek, mi baja lehet a macskámnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma reggel behoztam enni, de amikor leteszem csak lefekszik és van. Puha fekhelyet csináltam neki amin aludhat. De mi baja lehet? Pár nap múlva jobban lesz, vagy hívjak állatorvost?

2015. okt. 17. 09:07
 1/3 anonim válasza:
12%
Szia!!!Ne aggódjál!!Szerintem először is keress utána neten, hogy mi lehet a gondja.Másodszor, ha nem találsz semmit neten, vagy csak értelmetlennek tartod a szöveget, amit erről a dologról írnak, akkor hívd fel az állatorvost és mondd meg neki, hogy mik a tünetek.Ha az állatorvos nem tud telefonon segíteni, akkor beszélj meg vele egy időpontot és vidd be a cicádat hozzá.Amúgy nyugi az én cicám már 2 napja sántít és az a helyzet hogy fogalmam sincs mit csináljak, de én is beszeretném vinni az állatorvoshoz.Na mindegy... Az a lényag, hogy sztem várj még 1-2 napot és ha addig nem javul az állapota vidd be állatorvoshoz. Nyugi, nem lesz semmi gond az állatorvos biztosan tud segíteni!!! :)
2015. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!! :))

Nagyon aggódtam érte mert a kedvenc csemegéjébõl se hajlandó enni..

2015. okt. 17. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, az első butaságot írt. Ha ól láthatóan valami baja van, akkor nem szabad várni, azonnal ki kell vizsgáltatani.
2015. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!